GTA 5'e farklı Rockstar hesabı bağlanır mı?

selim34

Femtopat
Daha fazla  
Epic Hesabı satın aldım, GTA 5'e girdiğimde eski kullanıcının Rockstar Hesabı bulunuyor, Hesaptan çıkış yapıp yeni kurduğum Rockstar hesabı ile Online oynayabilir miyim?

Epic Hesabı satın aldım, GTA 5'e girdiğimde eski kullanıcının Rockstar Hesabı bulunuyor, Hesaptan çıkış yapıp yeni kurduğum Rockstar hesabı ile Online oynayabilir miyim?

Tam bilmemekle beraber oynamayazsın galiba çünkü Epic'ten satın alıp kurduktan sonra Rockstar Launcher kurup üyelik girmen gerek ve girince o hesaba ait oluyor oyun tekrar satın alman gerekir başka hesapla muhtemelen

Farklı Social Club hesabı oynayabilirsiniz Online.
Tam bilmemekle beraber oynamayazsın galiba çünkü Epic'ten satın alıp kurduktan sonra Rockstar Launcher kurup üyelik girmen gerek ve girince o hesaba ait oluyor oyun tekrar satın alman gerekir başka hesapla muhtemelen

Hocam Social Club ile Epic farklı.

Epic hesabı satın aldım, GTA 5'e girdiğimde eski kullanıcının Rockstar hesabı bulunuyor, hesaptan çıkış yapıp yeni kurduğum Rockstar hesabı ile Online oynayabilir miyim?

Hesap değişimi için supporta yazıyorsunuz yaklaşık 5-6 günde çözülüyor biraz uğraşıyorsunuz.

Supporta hesabımdan Epic Games'i kaldırmak istiyorum yazıyorsunuz ondan sonra devam ediyor birkaç şey yapmanız gerekiyor.
Anladım, Benim bir hesabım daha var fakat Perma Banlı, O hesabın Rockstar bağlantısını kesip yeni hesap bağlasam ban kalkar mı? daha doğrusu o hesap ile bağlantımı keserler mi? çünkü Perma banlı.

Geri
Yukarı