Çözüm GTA 5'e nasıl daha hızlı girilir?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Herkese selam dostlar! Bugün nasıl GTA Online'a daha hızlı girebileceğinizi göstereceğim. Birçok yöntem var fakat bu yöntem net çalışıyor. Ben ki saatlerce açılmasını beklerken bu yöntemle oyuna en fazla 30 saniyede falan giriyorum. Haydi gelin metodumuzu anlatalım!

20230227112000_1.jpg

Öncelikle story mode yani hikaye moduna giriyoruz.

20230227112034_1.jpg

ESC basıp Online kısmından play GTA Online'ı seçiyoruz.

20230227112039_1.jpg

Açılan bu yerde ise ınvite only session seçeneğine basıp oyunumuza hızlıca girebiliyoruz.

20230227112321_1.jpg

Veee evet bu kadardı! Ben bu yöntemle oldukça hızlı oyuna girebiliyorum ancak şu notu düşmem lazım.

Not! Arkadaşlar bu yöntem ile bir nevi kendinize bir sunucu oluşturuyorsunuz. Dolayısıyla kimse sunucunuza giremez veya siz oyuncuların bulunduğu sunucuya giremezsiniz. Peki arkadaşlarımla oynamak için illa aynı sunucuya mı girmemiz lazım? Hayır sadece davet atmanız yeterli Crew'den bile davet atabiliyorsunuz. Diyelim ki bir görev yapacaksınız ve 4 kişi gerekiyor o durumda mecburen görevi açacak kişinin bir sunucuya girmesi gerekiyor. Zaten Online'a girerken bu kadar beklememizin sebebi oyuncular ve sunucu sıkıntıları. Uzay bilgisayarıyla bile geç girebiliyorsunuz. Görevde veya freeroam takılmak için ayarlardan Friends'e girip arkadaşınızı seçip oyununuza davet edebilirsiniz. Oda aynı sekmeye gelip sizin isteğinizi kabul etmelidir.
İyi oyunlar!

Arkadaşlarla özel oyuna nasıl girilir yazsaymışsınız başlığa. Pek hızlı girme taktiği gibi değil. Elinize sağlık.

Hocam deneyince etkisini göreceksiniz gerçekten çok hızlı bir şekilde katılıyor. Teşekkür ederim.

Dediğinizi dendim normalden 5 10 saniye falan erken girdi. Ben şahsen uğraşmam.

Hocam bende 20 saniyede falan giriyor sizde neden öyle oldu anlamadım. Yine de siz bilirsiniz iyi günler.

İnvite only session ile pek alakası yok. Normal Online de girecekseniz önce story sonra Online girseniz de oluyor.
Hocam o yöntemi çok denedim bazen çalışıyor bazen çalışmıyordu bende. Fakat bu yöntem bende hep çalıştı.

Bugün bir gireyim dedim abartmıyorum saate bakmıştım, 15 dakika bekledim girmesini ve halen girmemişti. Ben de kapattım sıkılıp. Tek seferde online butonuna basınca hızlıca girse ne güzel olurdu. Yazı iyi hocam teşekkürler.

Bugün bir gireyim dedim abartmıyorum saate bakmıştım, 15 dakika bekledim girmesini ve halen girmemişti. Ben de kapattım sıkılıp. Tek seferde Online butonuna basınca hızlıca girse ne güzel olurdu. Yazı iyi hocam teşekkürler.

Hocam ben arkadaşımla oynayayım dedim onun bilgisayarı çok iyi benimki de idare eder seviyede fakat ikimizde 1 buçuk saat boyunca giremedik, başka oyuna geçtik mecbur. Bende bu taktik gayet iyi çalışıyor, arkadaşımda da öyle. GTA 5 Online çok çok güzel fakat oynayabilsek adamakıllı bir de harika olacaktı...

Geri
Yukarı