Çözüm GTA 5'e nasıl daha hızlı girilir?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Herkese selam dostlar! Bugün nasıl GTA Online'a daha hızlı girebileceğinizi göstereceğim. Birçok yöntem var fakat bu yöntem net çalışıyor. Ben ki saatlerce açılmasını beklerken bu yöntemle oyuna en fazla 30 saniyede falan giriyorum. Haydi gelin metodumuzu anlatalım!

20230227112000_1.jpg

Öncelikle story mode yani hikaye moduna giriyoruz.

20230227112034_1.jpg

ESC basıp Online kısmından play GTA Online'ı seçiyoruz.

20230227112039_1.jpg

Açılan bu yerde ise ınvite only session seçeneğine basıp oyunumuza hızlıca girebiliyoruz.

20230227112321_1.jpg

Veee evet bu kadardı! Ben bu yöntemle oldukça hızlı oyuna girebiliyorum ancak şu notu düşmem lazım.

Not! Arkadaşlar bu yöntem ile bir nevi kendinize bir sunucu oluşturuyorsunuz. Dolayısıyla kimse sunucunuza giremez veya siz oyuncuların bulunduğu sunucuya giremezsiniz. Peki arkadaşlarımla oynamak için illa aynı sunucuya mı girmemiz lazım? Hayır sadece davet atmanız yeterli Crew'den bile davet atabiliyorsunuz. Diyelim ki bir görev yapacaksınız ve 4 kişi gerekiyor o durumda mecburen görevi açacak kişinin bir sunucuya girmesi gerekiyor. Zaten Online'a girerken bu kadar beklememizin sebebi oyuncular ve sunucu sıkıntıları. Uzay bilgisayarıyla bile geç girebiliyorsunuz. Görevde veya freeroam takılmak için ayarlardan Friends'e girip arkadaşınızı seçip oyununuza davet edebilirsiniz. Oda aynı sekmeye gelip sizin isteğinizi kabul etmelidir.
İyi oyunlar!

Bu sıkıntıdan, ESC menüsünden Online sekmesine gelip join New session düğmesine basabilirsiniz. Zaten bir kere Online'a girdiğinizden dolayı sunucu değiştirmek çok daha hızlı oluyor.

Not: Bir süre önce gelen bir güncelleme sonucunda Online'a çok uzun sürede girme sıkıntısı büyük oranda çözüldü. Yani direk join Online diyerek girmeniz durumunda da çok fazla bekletmiyor artık.

Açıkçası hocam bu bana şans gibi geldi artık. Çünkü bazen hemen giriyor, bazen hiç girmiyor. Bu yöntem bende sorunsuz çalışıyor keza aynı şekilde arkadaşım da bunu uyguluyor. Fakat başka sunucuya geçmek yine çok bekletiyor maalesef. Keşke şu yükleme sorunlarını düzeltsede ağız tadıyla oynayabilsek şu oyunu. 60 70 saatimizin 5 6 saati zaten yükleme ekranlarında geçti...

Açıkçası hocam bu bana şans gibi geldi artık. Çünkü bazen hemen giriyor, bazen hiç girmiyor. Bu yöntem bende sorunsuz çalışıyor keza aynı şekilde arkadaşım da bunu uyguluyor. Fakat başka sunucuya geçmek yine çok bekletiyor maalesef. Keşke şu yükleme sorunlarını düzeltsede ağız tadıyla oynayabilsek şu oyunu. 60 70 saatimizin 5 6 saati zaten yükleme ekranlarında geçti...
Kişiden kişiye değişiyor olabilir bilmiyorum, ben uzun zamandır çok beklemeden girebiliyorum. Şans birazda dediğiniz gibi. Ama haklısınız cidden oyun saatinin azımsanmayacak kısmı loading ekranlarına gidiyor.

Hocam bu taktik, rockstar onlineye daha hızlı girmemiz için patch yayınlayana kadar etkiliydi o dönemde harbiden baya bekliyorduk ve bu teknikle çok hızlı gidiyorduk ancak o patch den sonra açıkcası pek fazla farketmiyor aceleniz yoksa direk onlineye basın gitsin 20-25 saniyeden pek bir şey olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı