GTA 5'e Türkçe yama kurarken "installation failed" hatası

Berat Parlak

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, GTA 5 için Türkçe yama kurmaya çalışıyorum fakat hata veriyor. Nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• 6e14ec9855591244f224ce5f4f30f35be0d404212a5e557feb7a52967468d3bb.png
    6e14ec9855591244f224ce5f4f30f35be0d404212a5e557feb7a52967468d3bb.png
    83,9 KB · Görüntüleme: 385
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şeyi bende yaşıyorum şu anda YouTube'da dümdüz yapıyor adam resmen ama ben denediğimde olmuyor aynı hata oluyor bende de disk alanında ise 72 GB boş alan var.
Birisi yardım etsin lütfen.

Aynı şeyi bende yaşıyorum şu anda YouTube'da dümdüz yapıyor adam resmen ama ben denediğimde olmuyor aynı hata oluyor bende de disk alanında ise 72 GB boş alan var.
Birisi yardım etsin lütfen.

Ben Rockstar Games'te denemiştim olmadı, Steam da Online'den banlı hesabıma girip indirip denedim oldu. Rockstar Games'te sorun olabilir eğer seninkide öyleyse.

Gerçi ben Epic Games GTA 5'e sahibim ama oda 115 GB yoksa onu yüklerdim Torrent'ten yükledim onun yerine orijinal olmadığı için veya sürüm yetersizliğinden olabilir bilmiyorum ama oyunun şu an yarısına geldim ve görevlerin bazılarını zar zor bitirdim Türkçe olmadan %25'ine geldim resmen.
GTA V Türkçe Yama "Installation failed" hatası buradaki forum sayfasındaki çözümüde denedim gerçi bende işe yaramadı belki başkalarında işe yarar diye düşünüyorum.

Hadi ama birisi bulamadı mı? Oyunu bitirdim vallahi diyorum ya yani Türkçe olmadan tekrar oynamayacağım resmen.

Son düzenleme:
Korsandan dolayı olabilir, tavsiyem orijinal oyunda denemen baştan başlamak istemiyorsan yapacak bir şey yok ben olsam bir orijinal denerdim zevk alarak anlayarak oynamak daha eğlenceli.

Bence de anlayarak oynamak daha eğlenceli bu görevi neden yapıyoruz niçin yapıyoruz sorularını cevaplamak icin iyi oluyor yani.

arkadaşlar çözüm çok basit 1.8 değil 1.7 1.6 daha eski versiyon olanları indirip onları kurun sürüm hatasından kaynaklanıyor en son sürümü indirdiğinizde genelde verir bu hatayı bir eski sürümü indirip deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı