GTA 5'e yakında DLSS 3 modu geliyor!

Dediğiniz gibi gereksiz. Zaten FPS yüksek DLSS açıp ne yapacağız?

Aslında NVIDIA ve AMD gibi şirketlerin DLSS 3 ve FSR 3 oyunlarına bakarsan arasında " bu ne lan bunu kim oynayacak" dediğin oyunlar dolu mesela. Bu da onun gibi bir şey olmuş. Halk tarafından yapıldığı için sonuçta bir yere bağlı değil. Para kazanma amaç.

Son düzenleme:
GTA6'yı Low ayarlarda 2060 veya 2060 Ti ekran kartları kaldıracağını düşünüyorum hocam bana kalırsa.

Benim de düşüncem herkes deli dehşet grafik bekliyor ama, nedense benim içimde Grafiklerinin ağızı açık bırakacak cinsten olmayacağını düşünüyorum nedense. Cyberpunk 2077 gibi veya Starfield gibi olabilir Doku ve grafik anlamında.

Millet balon olacak diyor ama benim ondan önce grafikleri çok çok iyi olmaycağını düşünüyorum.

Benim de düşüncem herkes deli dehşet grafik bekliyor ama, nedense benim içimde Grafiklerinin ağızı açık bırakacak cinsten olmayacağını düşünüyorum nedense. Cyberpunk 2077 gibi veya Starfield gibi olabilir Doku ve grafik anlamında.

Millet balon olacak diyor ama benim ondan önce grafikleri çok çok iyi olmaycağını düşünüyorum.
Zaten ben de bu beklentiyi saçma bulmakla beraber, yüksek grafikten giriş yapan herhangi bir oyunun yüksek ekran kartlarına geleceği gibi, çoğu oyuncunun ekran kartı yenilemesine veyahut baştan sistem düzmesine neden olacaktır. Oyun üreticileri genellikle medium veya low ekran kalitesinin bir tık üstünden piyasaya sürer ki satışları patlatsın. Rockstar da böyle bir politika ile ilerleyeceğini düşünüyorum. Dediğim gibi 2060 ve ti sürümünden giriş yapacağını düşünüyorum Gta6 nın

Zaten ben de bu beklentiyi saçma bulmakla beraber, yüksek grafikten giriş yapan herhangi bir oyunun yüksek ekran kartlarına geleceği gibi, çoğu oyuncunun ekran kartı yenilemesine veyahut baştan sistem düzmesine neden olacaktır. Oyun üreticileri genellikle medium veya Low ekran kalitesinin bir tık üstünden piyasaya sürer ki satışları patlatsın. Rockstar da böyle bir politika ile ilerleyeceğini düşünüyorum. Dediğim gibi 2060 ve Ti sürümünden giriş yapacağını düşünüyorum GTA6'nın.

Şimdi atıyorum normal grafikte çıksa ama yine güzel bir grafikte çıksa ve coğu sistem oynatsa bu sefer de, bu ne bu yılda böyle grafikli oyun mu çıkardınız derler. Kimseyi memnun edemezsin tabii ki.

Şimdi atıyorum normal grafikte çıksa ama yine güzel bir grafikte çıksa ve coğu sistem oynatsa bu sefer de, bu ne bu yılda böyle grafikli oyun mu çıkardınız derler. Kimseyi memnun edemezsin tabii ki
Yani böyle bir tepki ile karşılaşılması da sürpriz olmaz hiçbir öne çıkan oyun üreticileri için. Özellikle üretilen oyunun medium veya low düzeyde çıkması üst düzey oyuncu kitlelerinin tepkisini çekmeleri bir hayli olası olabilir. Ama şirket her zaman cebine gireceği paraya bakacağından, oyun dünyasındaki ortalama sistemlere göre oyununu çıkarırlar büyük oranda. Çünkü alıcı kesime maksimum hitap etmesi oyunun satışına pozitif etki yaratır. Büyük çoğunluk üst düzey grafik beklentisi içerisinde olsa da Rockstar mütevazilik yapıp low ayarların bir tık üstü diyebileceğimiz 2060 veya 2060ti larda çalıştırabilecek bir oyun çıkaracağını düşünüyorum.

Yani böyle bir tepki ile karşılaşılması da sürpriz olmaz hiçbir öne çıkan oyun üreticileri için. Özellikle üretilen oyunun medium veya low düzeyde çıkması üst düzey oyuncu kitlelerinin tepkisini çekmeleri bir hayli olası olabilir. Ama şirket her zaman cebine gireceği paraya bakacağından, oyun dünyasındaki ortalama sistemlere göre oyununu çıkarırlar büyük oranda. Çünkü alıcı kesime maksimum hitap etmesi oyunun satışına pozitif etki yaratır. Büyük çoğunluk üst düzey grafik beklentisi içerisinde olsa da Rockstar mütevazilik yapıp low ayarların bir tık üstü diyebileceğimiz 2060 veya 2060ti larda çalıştırabilecek bir oyun çıkaracağını düşünüyorum.

Umarım hocam. Sızıntılardaki bazı görüntüler cidden insanı heyecanlandırıyor. Hava durumu vs.

F_JcDMWWQAAOOjO.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı