GTA 5'i en düşük ayarlarda 60 FPS olmuyor

İşletim sistemi
Windows 11
Diğer YouTube videolarından baktığımda adam en düşük ayarlarda 60 FPS alıyor. Ancak benim bilgisayarım 30 FPS'ten yukarı değil. Ne yapmamı önerirsiniz?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun büyük ihtimal RAM kaynaklı oyunda drop giriyor mu?

1280x720P'nin FPS'i düşürdüğünü demişsiniz.

Tost makinesi değilse darboğaz yapar.
720p kötü bir çözünürlük değil bence galiba sen hep 8K da kullanıyorsun.

Ne alaka?
720p gayet de çöp bir çözünürlük 4:3 denilen bir aspect ratio varken her türlü çöp kalacak.
Ayrıca arkadaşın dediği;
Unlost bile 1280x720P'nin en iyi oyun çözünürlüğü olduğunu demişti elraenn de dahil.
Yazdığımı tekrar okuyun.
FPS'i düşük olduğu için 1280x720'ye geçti dedim hocam.

Göz ardı et hocam çoluk çocuğun dediğiyle uğraşma.

Son düzenleme:
Diğer YouTube videolarından baktığımda adam en düşük ayarlarda 60 FPS alıyor. Ancak benim bilgisayarım 30 FPS'ten yukarı değil. Ne yapmamı önerirsiniz?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Depolama alanı çok az. Zaten gta v kendi başına 120 gblik yer kaplıyor. Bunun Windows u var başka programlar var. Eğer az alan kaldıysa ssd de pc yavaslayabiliyor.

Tost makinesi değilse darboğaz yapar.

Ne alaka?
720p gayet de çöp bir çözünürlük 4:3 denilen bir aspect ratio varken her türlü çöp kalacak.
Ayrıca arkadaşın dediği;

Göz ardı et hocam çoluk çocuğun dediğiyle uğraşma.

Çoluk çocuk ne demek ne haddine kardeşim, anladık bilgisayarlarla ilgin yok.

Arkadaşlar yazdıklarınızın tamamını okudum
çözünürlüğü arttırınca tamamen çözülmese de biraz iyileşti. Bir de SSD'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum sizin de dediğiniz gibi. RAM pek sıkıntı yaratmıyor zaten bilgisayarda o kadar program yok. Açık olanları oyuna girerken kapatıyorum. Yardım eden herkese teşekkürler!

Yeni konular

Geri
Yukarı