GTA 5'i flash bellekten PC'ye aktarıp çalıştırmak mümkün mü?

CİLLE

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar öncelikle bu işleri pek bilmiyorum. Anlayışla karşılarsanız sevinirim. Benim evde 128 GB'lık bir flash belleğim var. Bu flash belleği internet kafeye götürüp içine GTA 5 attırsam sonra PC'ye taksam oyun çalışır mı? Online oynayabilir miyim?

Selam arkadaşlar öncelikle bu işleri pek bilmiyorum. Anlayışla karşılarsanız sevinirim. Benim evde 128 GB'lık bir flash belleğim var. Bu flash belleği internet kafeye götürüp içine GTA 5 attırsam sonra PC'ye taksam oyun çalışır mı? Online oynayabilir miyim?

İnternet kafede size orijinal GTA V yüklemez. Korsanla Online giremezsiniz ve eğer korsan atarsa taşınabilir disk virüs kapabilir. Büyük ihtimalde korsan atar zaten orijinal için bir platform hesabı vermesi lazım.

Eğer crack versiyonu varsa orada Online oynayamazsın. Online oynayabilmen için oyunu satın alman gerekir.

Orijinal olarak olmaz hocam. Satın almadığınız oyunu eklemez. Korsan olarak olur. Burada destek verilmiyor. Yapıp yapmamak size kalmış.

Cracli versionu atarsan oynayamazsın ama bazı dosyaları silip epic/steam doğrularsan 10GB'lık bir indirme sonrası oynayabilirsin Online'ı.

Olur oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu açtığınız zaman dosyayı flash belleğe sürüklerseniz GTA 5'i USB'ye aktarırsınız tabii Cafe sahibi buna ne tepki gösterir bilemeyiz.
(Dediğim korsan için geçerli)

Geri
Yukarı