Rehber GTA 5'i gerçekçi kılan modlar

Yanlış anlamayın ama rehber çok iyi değil. 1. Önerdiğiniz modlar oyunun PC'ye çıktığı yıllarda çıkan modlar o sebeple uyumsuzluk çıkarabilir. 2. Önerdiğiniz modların farklı kişiler tarafınca kat be kat daha iyi yapılmış versiyonları var. Ne yalan söyleyeyim bende bir rehber yapma isteği geldi nedense ama hiç yapmadım daha önce bakacağım artık.

QuantV ile alakalı en son casus yazılım ve virüs iddiaları vardı hatta oyunun dosyalarını inceleyenler bunu doğrulamıştı benim tavsiyem QuantV yükleyecek arkadaşların bu grafik moduna hiç bulaşmamaları olur.

Yanlış anlamadım fikirlerini söylediğin için teşekkür ederim ama şunu belirtmek isterim modlar uyumsuzluk çıkartmıyor. Eski olması modun işlevsiz olduğu anlamına gelmez kat be kat daha iyi yapılmış modlar olabilir ama ben beğendiğim ve kullandığım modları koydum.

Yen rehber hazırladınız mı?

Hayır daha hazırlamadım aktif olarak oyunu oynamıyorum ama Adobe programlarıyla ilgili rehberler hazırlamayı düşünüyorum veya belki LSPDFR için bir rehber yapabilirim.

Bazı kişiler için modlar uyumsuzluk çıkarabiliyor onun için dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…