Rehber GTA 5'i gerçekçi kılan modlar

Yanlış anlamayın ama rehber çok iyi değil. 1. Önerdiğiniz modlar oyunun PC'ye çıktığı yıllarda çıkan modlar o sebeple uyumsuzluk çıkarabilir. 2. Önerdiğiniz modların farklı kişiler tarafınca kat be kat daha iyi yapılmış versiyonları var. Ne yalan söyleyeyim bende bir rehber yapma isteği geldi nedense ama hiç yapmadım daha önce bakacağım artık.

Natural Vision Evolved ve QuantV grafik modlarının ikisini birden aynı anda kullanınca çok güzel grafikler elde edebilirsin.

Resim bana aitEki Görüntüle 1894263

Burada da görüldüğü gibi Libert City, Vice City gibi haritaları da mod olarak kurabilirsiniz ben bir ara abartıp bir sürü harita modu kurmuştum. Menyoo eklentisi hile yapmanızı sağlıyor bu sayede direk kurduğun haritaların oraya ışınlanabilirsiniz.

RTX 2060 ile ortalama 30 40 FPS bir deneyim sunuyor. Güçlü sistem istiyor haberiniz olsun.
QuantV ile alakalı en son casus yazılım ve virüs iddiaları vardı hatta oyunun dosyalarını inceleyenler bunu doğrulamıştı benim tavsiyem QuantV yükleyecek arkadaşların bu grafik moduna hiç bulaşmamaları olur.

Yanlış anlamayın ama rehber çok iyi değil. 1. önerdiğiniz modlar oyunun PC'ye çıktığı yıllarda çıkan modlar o sebeple uyumsuzluk çıkarabilir. 2. önerdiğiniz modların farklı kişiler tarafınca kat be kat daha iyi yapılmış versiyonları var. Ne yalan söyleyeyim bende bir rehber yapma isteği geldi nedense ama hiç yapmadım daha önce bakacağım artık.

Yanlış anlamadım fikirlerini söylediğin için teşekkür ederim ama şunu belirtmek isterim modlar uyumsuzluk çıkartmıyor. Eski olması modun işlevsiz olduğu anlamına gelmez kat be kat daha iyi yapılmış modlar olabilir ama ben beğendiğim ve kullandığım modları koydum.

Yen rehber hazırladınız mı?

Hayır daha hazırlamadım aktif olarak oyunu oynamıyorum ama Adobe programlarıyla ilgili rehberler hazırlamayı düşünüyorum veya belki LSPDFR için bir rehber yapabilirim.

Yanlış anlamadım fikirlerini söylediğin için teşekkür ederim ama şunu belirtmek isterim modlar uyumsuzluk çıkartmıyor. Eski olması modun işlevsiz olduğu anlamına gelmez kat be kat daha iyi yapılmış modlar olabilir ama ben beğendiğim ve kullandığım modları koydum.

Hayır daha hazırlamadım aktif olarak oyunu oynamıyorum ama Adobe programlarıyla ilgili rehberler hazırlamayı düşünüyorum veya belki LSPDFR için bir rehber yapabilirim.
Bazı kişiler için modlar uyumsuzluk çıkarabiliyor onun için dedim.

Geri
Yukarı