GTA 5'i kaldıran bilgisayar PES 18'i kaldırır mı?

Grand Theft Auto V'in minimum sistem gereksinimleri.
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
  • RAM: 8GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
  • Sabit Disk Alanı: 65GB
Pro Evolution Soccer 2018'in minimum sistem gereksinimler,

• İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya üstü
  • İşlemci: Intel Core i5-3450 3.1 GHz veya AMD FX-4100 3.6 GHz
  • RAM: 8GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 2GB veya AMD Radeon HD 7750 DX 11
  • Depolama: 30 GB
Bunlara bakacak olursa GTAV'ı kaldıran bir sistemin rahatlıkla P18'i kaldırabileceğini söyleyebiliriz.
Sistem bilgilerine bakmak sadece zaman kaybıdır hocam.
Her oyun üreticisi kafasına göre sistem özelliği koyuyor. Bunun en büyük örneği Cyberpunk 2077.

Grand Theft Auto 5'in sistem gereksinimleri birazcık daha düşük P18'den böylece 5'i çalıştırıp oynuyorsa kısaca kaldırıyorsa P18'IDE rahat kaldırır demek.

Arkadaş hangi ayarlarda kaç FPS aldığını bile söylemedi. Neye göre kaldırır diyorsunuz anlamadım. Eğer sistemi yetersizse boşu boşuna indirmesin.

Arkadaşlar benim bilgisayar GTA 5'i kasmadan kaldırıyor, PES 18'i kaldırır mı?

En düşük gölge kapalı 800x600'de mi oynuyorsun? Yoksa 1080p orta ayarlar mı?
Arkadaş kaldırırsa pes18'i kaldırır mı demiş kaç FPS alırım hangi ayarda oynarım dememiş.

GTA 5 hangi ayarlarda oynuyor? 4 GB RAM olan eski PC'de 800x600 rahat oynuyordum peki bu sistemle PES 18 oynar mıyım sence?

Yorum yapmak gerekirse bence de çok rahat kaldırır. PES ekran kartı seçmeyen, gereksinimde yazanın yarısı kadar ram kullanan bir oyun, sadece oyun kayıt veya maç bitiminde yaşanan kasılmalarda donma-kapanma ihtimali var.

Arkadaş kaldırırsa pes18'i kaldırır mı demiş kaç FPS alırım hangi ayarda oynarım dememiş.

GTA 5'i hangi ayarda oynadığını bilmiyoruz dedim. Yüksek ayarlarda oynayacak bir sistemi olsaydı sormazdı diye tahmin ediyorum. Sistemi öğrenemeden yanlış bilgilendirme yapılmamalı. @iHamza101 siz de sisteminizi söyler misiniz artık?

FIFA 21 bile kaldırır.
APU'ya da HD Graphics'te Low ayarlarda 30 FPS oynarsın. Ben FIFA 19'u UHD 630 la oynuyordum, 8 GB RAM i3 8. nesille.

Geri
Yukarı