GTA 5'te 20 FPS almak

Low ayarlarda Casper ısı degeri 70 80 oluyor.

Neredeyse 0 bilgi vermişsin laptopa ekran kartı takılır belirli aparatlar ile PCI-e yollarıyla vs. ben zamanında yapmıştım GTX 560 takmıştım ortalama şu an 1500TL'ye falan patlar sana bir de ekran kartıyla 3000-4000 olabilir (alacağın karta göre değişir)

@PoyrazPcAmetor hali hazırda dizüstü kullanıyormuşsun buna 1 kuruş masraf etmene gerek yok. Kendine bir bütçe belirleyip daha güçlü bir cihaz bakmaya başla. Ona göre elindekini de satarsın.
tavsiyen için teşekür ederim
Çoğu laptopta ekran kartı değişimi olmuyor. Modelini yazarsan yardımcı oluruz. FPS arttırmak için yapabileceğin bir şey yok. Grafik ve çözünürlük ayarlarını düşürmekten başka bir şey FPS arttırmaz. Belgeler Rockstar Games klasörünün içerisinden GTA 5 klasörüne girin ve settings.xml dosyasını not defteri ile açın. Shadow quality ayarını 0 olarak değiştirip kaydedin. Oyundaki bütün gölgeler kalkacak performansı ciddi şekilde arttırıyor.

Çok teşekkür ederim

Arkadaşım şimdi sana şöyle izah edelim senin o laptop a ekran kartı takma fikrini boş ver o kötü o cıs tamam mı?

Sen 4-5 bin TL kadar para biriktirebilirsen eğer buraya gel konu aç sana en mantıklı sistemi toplamaya çalışırlar ama şu anki laptopunla olacak iş değil o

Neredeyse 0 bilgi vermişsin laptopa ekran kartı takılır belirli aparatlar ile PCI-e yollarıyla vs. ben zamanında yapmıştım GTX 560 takmıştım ortalama şu an 1500TL'ye falan patlar sana bir de ekran kartıyla 3000-4000 olabilir (alacağın karta göre değişir)
teşekkür ederim
Arkadaşım şimdi sana şöyle izah edelim senin o laptop a ekran kartı takma fikrini boş ver o kötü o cıs tamam mı?

Sen 4-5 bin TL kadar para biriktirebilirsen eğer buraya gel konu aç sana en mantıklı sistemi toplamaya çalışırlar ama şu anki laptopunla olacak iş değil o
tamam teşekkür ederim

Geri
Yukarı