GTA 5'te adam IP adresini doğru bildi

brrşibididop

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben bugün GTA Online oynarken bir adam beni yanına tpledi işte napıyorsun falan dedi. Bende kardeşim manyak mısın çekil git şuradan dedim. Sonra bana oooo Vodafone kullanıyosun iyiymiş dedi ve IP adresimi attı. Sonra "Nasıl yaptın?" demeye kalmadan "Hadi git masaüstüne." dedi ve oyunu aniden kapattı. Bunu nasıl yaptı? Bir yerden RAT mı yedim yoksa bu bir hile mi? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu oyundaki hilelerin artık fixlenmesi şart ne verdiğin emeğin karşılığını adam gibi alıyorsun ne de keyifle sakince oyun oynayabiliyorsun, dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan koca firma hiç mi ilgilenip bakmaz şu oyuna her hafta bir etkinlik getirme dışında, bu ne saçma bir iş? Son 5 senedir firma aşırı bozuldu tamamen pay to Win'e dönüştü, o yüzden GTA 6'dan da çok bir şey beklemeyin derim.

Bu tarz bir şey olmadı hiçbir zaman yanlış bilgilendirme yapmayın eğer gördüyseniz de muhtemelen sahte istemci taraflıdır.
Tam 2021 olmaya bilir ama log4shell oldu ve gerçek Minecraft YouTuber olan Adal video yaptı bu konu hakkında.
Not: İşte video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsen bu tarz konuları, ilgi açlığı olanlar açıyor diye tahmin ediyorum.
Herhangi bir hilenin, siz masum masum oynarken oyununuzu, ayrıca büyük bir firmanın oyununu.
IP adresini şak diye alması, garip.
Sanmam.
Fakat herhangi biri, başkasının TC’sini Mernisden bulmayı çok seviyor ve masum masum hayatını yaşayan birisine gidip tüm bilgilerini söylüyor. Adamlar eğlencesine kendini hacker sanıp yapıyorlar. İlgi açlığıyla alakası yok.

Selam arkadaşlar, ben bugün GTA Online oynarken bir adam beni yanına tpledi işte napıyorsun falan dedi. Bende kardeşim manyak mısın çekil git şuradan dedim. Sonra bana oooo Vodafone kullanıyosun iyiymiş dedi ve IP adresimi attı. Sonra "nasıl yaptın?" demeye kalmadan "hadi git masaüstüne." dedi ve oyunu aniden kapattı. Bunu nasıl yaptı? Bir yerden RAT mı yedim yoksa bu bir hile mi? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Zamanında root nickli bir adam vardı arkadaşlarımla bana 1 milyon dolarlık motosikletler spawnlayıp Los Santos Customs'da sattırıp bize para kazandırıyordu o da aynı şekilde IP adreslerimizi görüp bize atıyordu gülüp eğleniyorduk.

Bu tarz hileler oldukça fazla Invite only Session'da oynayın publiclerde olabiliyor böyle şeyler.

Herhangi bir hilenin, siz masum masum oynarken oyununuzu, ayrıca büyük bir firmanın oyununu.
Sanmam.

Eğer ilgi açılığım olsa buraya yazacağıma donanım foruma yazarım ki orada daha net cevap yok ve sadece ben yaşamadım nakarsan çoğu kişinin de yaşadığını görmüşsündür sende yaşarsan böyle bir şey görürüz seni.

Sanmam.

Maalesef ki var böyle bir şey adamın internet sağlayıcısını, IP adresini vb. her şeyini görebiliyorlar. Bu bahsettiğim şey Free hilelerde olmuyor sadece ücretli hilelerde var.

Yeni konular

Geri
Yukarı