Sürprizbozan GTA 5'te hikaye modunda gelen mesaj nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beni bosver

Centipat
Daha fazla  
Threes Company görevinden sonra Trevor'a geçtim gezinirken Brad'den mesaj geldi hapisanedeyim seni çok özledim kardesim t diye. Arayamiyorum nasıl yapabilirim?

IMG20220928210547.jpg

IMG20220928210555.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajın sonuna gelip entera basınca mail atması lazım Trevorun, atmıyor mu?

Arkadaşlar bu olay 9 sene öncesine dayanıyor. Trevor, Michael ve Brad bir soygundayken Dave Norton adı verilen Federal hükümet ajanı Michael ve Brad'i vurdu. O olaydan sonra Brad öldü. Ancak Michael sağ kurtuldu. Sonra Michael federal hükümetle anlaşma yaptı. Sahte ölüm belgesi hazırlandı ve başka şehire kaçtı. Ve Michael'ın mezarı bile var. Ancak aslında mezarın içinde olan kişi Brad. Ancak bunu Trevor bilmiyor ve bilse çok sinirlenecek. Trevor, Michaelın öldüğünü ve Brad'in cezaevine girdiğini zannediyordu. Sonradan Michael'ın yaşadığını öğrendi. Ancak Brad'i hala cezaevinde sanıyordu. Ve Federal hükümet ajanı Dave Norton, sahteden Brad adına sözde cezaevinden mesajlar atmaya başladı. Trevor'ın buna inanması için. Hatta İngilizce biliyorsanız anlarsınız. Dave Norton bir görevde zaten Michael'a "İnandırıcı olması için Trevor'a, Brad adına mesajlar atıyorum" diyor. Eğer İngilizceden anlamıyorsanız Türkçe yama kurmanızı öneririm. Anlamadığınız için zevki kalmaz. He bu arada bir görevde, Trevor'ın aklına nereden estiyse Michael'a "Eğer sen ölmediysen, o mezarın içinde kim var?" diye soruyor. Michael kaçamak cevap verince sinirlenip kendi gözleriyle görmek için uçağa atlayıp North Yankton'a doğru gidiyor. Michael onu yumuşatmak için peşinden gidiyor. Trevor Michael'ın sahte mezarını kazdığı zaman Brad'i görüp hayal kırıklığına uğruyor. Bu görevden sonra zaten bir süre Michael ve Trevor'ın arası bayağı bozulmuştu.

Hocam yanlışım yoksa o postayı gönderen Federal ajanlardan Dave Norton oyunun finalinden sonra da bizzat ben gönderdim diye posta yolluyor Trevor'a.
Vay be. Yöneticiler zaten boş yere "Sürprizbozan" seçeneği eklemişler. Kaldırsınlar ne gerek var?

O mesajlar Dave Norton tarafından Trevor Brad'in öldüğünü anlamasın diye gönderiliyor.
Sürprizbozana alsanız daha iyi olurdu hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı