GTA 5'te hileye ortak olmak ban sebebi mi?

azizkaratas

Centipat
Daha fazla  
Online'a bir arkadaşımla girdim hile ile aldığı arabaya bindim ve hile ile verdiği silah envanterime girdi fakat hile olduğunu bilmiyordum. Anladığımda hemen çıktım oyundan silah envanterimde fakat hiç kullanmadım ban yer miyim? Yememek için ne yapmalıyım?

B.

Online'a bir arkadaşımla girdim hile ile aldığı arabaya bindim ve hile ile verdiği silah envanterime girdi fakat hile olduğunu bilmiyordum. Anladığımda hemen çıktım oyundan silah envanterimde fakat hiç kullanmadım ban yer miyim? Yememek için ne yapmalıyım?

Ban sebebi değildir ama bir daha girmeyin durduk yere banlanmaya gerek yok :D.

Sanmıyorum ban yiyecek olsam ben yerdim, sürekli hile kullanan insanlarla göreve girdim. Maksat onlar görevi 10 saniyede geçtiği için bende otlanayım😃

Hileyi sen kullanmıyorsan ban yeme şansın yok. Ama hile kullanan arkadaşınla oyuncuların ağzına sı*ıyorsanız birisi videoya alıp rockstar'a attıysa ban yiyebilirsin. Hile kullanan kişiler vac ban yediğini iddia ediyor yani kullanıpda hemen ban yiyebilirsiniz, 1 ay sonrada ban yiyebilirsiniz belli olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı