GTA 5'te İnternet Bağlantısı Hileci Tarafından Nasıl Kesiliyor?

spec_haze

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RX 6600
Gigabyte a320m-s2h
Corsair Vengeance 8x2 3000mhz
Arkadaşımla GTA 5 Online oynuyorduk 2 tane godmode açmış hileci bizi yanlarına ışınladı. Havai fişek filan patlatmaya başladılar birkaç dakika sonra beni oyundan attı bende internetimin gittiğini fark ettim, bazen internetim gidebiliyor ama telefonuma baktığımda hala internet vardı. Bilgisayarımı restartlayınca internet geldi. GTA Online'daki rastgele adamlar benim internetimi nasıl kesebiliyor ve Rockstar neden bu hileciler hakkında hiçbir şey yapmıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 Online'daki hileciler oyun içinde çeşitli yöntemler kullanarak diğer oyuncuların internet bağlantısını kesmek gibi bir güçleri yoktur. Oyun içinde internet bağlantısının kesilmesi ya da yavaşlaması gibi bir sorun yaşamanız durumunda, bu muhtemelen bilgisayarınızın ya da internet bağlantınızın kendi sorunlarından kaynaklanmaktadır.

Bununla birlikte, hile kullanarak diğer oyuncuları rahatsız eden veya oyun deneyimini bozan birçok aktivite yapabileceklerinden, Rockstar Games hileleri yasaklamıştır ve bu tür aktivitelerde bulunan oyuncuları cezalandırmaktadır. Eğer GTA Online'da hile kullanan bir oyuncuyla karşılaşırsanız, Rockstar Games'in hile raporlama seçeneğini kullanarak bu durumu bildirebilirsiniz. Bu sayede Rockstar, bu tür hile kullanan oyuncuları tespit edebilir ve gerekli adımları atabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı