Çözüldü GTA 5'te intro ekranında oyundan atıyor

• Konuyu başlatan JeLY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JeLY

Hectopat
Daha fazla  
Selam. GTA 5'i alalı 2-3 ay oldu ama dün bir oyuna gireyim dedim ama oyuna girerken introda polis sireni sesi geldiği anda oyun donuyor ve 2-3 dakika sonra oyundan atıyor. Ne alaka bilemem ama yeni monitör aldıktan sonra bu olay olmaya başladı alakalı mı bilemiyorum.
Oyunu Steam'den satın aldım korsan değil.

Sistem gereksinimleri yetiyor.

Mod yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Gamepad direksiyon seti joystick vs. bağlyısa çıkarın hocam onun dışında ekran kartınız AMD ise WHQL bir driver kurmayı deneyebilirsiniz.

Gamepad vardı çıkardım yine aynı hata oldu ama ekran kartım NVIDIA sürücü güncelleyip tekrar deneyeceğim

Bu sorunu yaşayanlar ekran kartı sürücelerini güncellesin ben öyle çözdüm sorunu
Gamepad direksiyon seti joystick vs. bağlyısa çıkarın hocam onun dışında ekran kartınız AMD ise WHQL bir driver kurmayı deneyebilirsiniz.

Gamepad vardı çıkardım yine aynı hata oldu ama ekran kartım NVIDIA sürücü güncelleyip tekrar deneyeceğim

Bu sorunu yaşayanlar ekran kartı sürücelerini güncellesin ben öyle çözdüm sorunu

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı