GTA 5'te ki modlar tamamen nasıl silinir?

lronHide

Picopat
Daha fazla  
GTA 5'te LSPDFR modunu ve o mod için gereken bazı modları kurmuştum. Tam verim alamadığım için Online oynamaya karar verdim. Bütün modları silmekle uğraşmak istemediğim için bende oyunu kaldırdım ve tekrar yükledim fakat menyo, Türkçe yama ve bir mod daha hala kuruluydu. Bende internetten oyunun orijinal dosyalarını bulup tek tek ayıkladım. Şu an ise Steam üzerinden dosya doğrulaması yapıyorum. Lakin pek işe yarayacağını düşünmüyorum. Tamami ile Online'a girebilmek ve oyunun orijinal dosyalarına tekrar sahip olabilmem için ne yapmam gerekiyor? Konu hakkında bilgisi veya fikri olan varsa yardımcı olabilir mi?
(Dip not: 11 dosyayı eksik buldu ve nasıl indireleceği hakkında fikrim yok. 11 dosya yeniden indirilmesi gerekiyor dedi ama nereden?)

Son düzenleme:
Öncelikle iyi günler bir yöntem var lakin modları silmek yerine devre dışı bırakıyor. Open IV uygulaması sayesinde eger modları Update yerine kaydettiyseniz başarılı olabilirsiniz.

Not: Modları silmiyor pasif hale getiriyor...

Öncelikle iyi günler bir yöntem var lakin modları silmek yerine devre dışı bırakıyor. Open IV uygulaması sayesinde eger modları Update yerine kaydettiyseniz başarılı olabilirsiniz.

Not: Modları silmiyor pasif hale getiriyor...
Maalesef bütün her şeyi tek tek uğraştım öyle sildim.

Geri
Yukarı