GTA 5'te klavye düzgün çalışmıyor

zZxdfc01

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5 oynarken klavyem saçmaladı. Mesela oyunda W tuşuna basıyorum, başka bir yere giriyor. Mesela Windows ayarları. Yani ben tuşlara basıyorum ama alakasız yerlere giriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum eğer klavyen ucuz bir klavye ise tuşlar çabuk bozuluyor bende aynı sorunu yaşadım tuşlar bazen takılı kalıyor. Ama klavyen iyi bir klavyeyse marka modelini ve özel yazılımı varsa onu yaz anlayan arkadaşlar yardım eder.

Arıza yok büyük ihtimal klavyedeki kısayollar saçmalıyor g ye basınca direk Windows Game Launcher açılıyor mesela ve bir de bana l ye basınca ne olduğunu yazar mısınız?
Hangi tuş olursa olsun hep aynı yere atıyor.
Dostum eğer klavyen ucuz bir klavye ise tuşlar çabuk bozuluyor bende aynı sorunu yaşadım tuşlar bazen takılı kalıyor. Ama klavyen iyi bir klavyeyse marka modelini ve özel yazılımı varsa onu yaz anlayan arkadaşlar yardım eder.
Rampage titan k9 yazılımı yok tur yardımın için teşekkürler. 130tl ye almıştım.

Arıza yok büyük ihtimal klavyedeki kısayollar saçmalıyor g ye basınca direk Windows Game Launcher açılıyor mesela ve bir de bana l ye basınca ne olduğunu yazar mısınız?
Hocam bu farklı birşey.Win10 da ayarlar>oyun sekmesine girince kısayol atayabiliyorsun.Oradan geçerli kısayolu kontrol et normalde windows+g olması gerekir sende yalnız g olabilir.

Dostum sana bir şey daha sormak istiyor um ben Gta5 map indiriyor um ama oyuna gelmiyor yeniden başlatıyor um ama yine gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı