Çözüldü GTA 5'te param gitmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

295833

Hectopat
Arkadaşlar geçenlerde GTA 5'e girdim telefonu açtığımda paramın 33000 kaldığını fark ettim ama normalde 400000 falan vardı bankada. Garip olan sadece bankadaki param gitmiş. Kesinlikle oyunu aldığımdan beri hile ve mod tarzı şeyler yapmadım. Sorun ne, ne olmuş olabilir? Ekran görüntüsünü koydum.

Ekran Görüntüsü (565).png

Çözüm
Konu çözülmüştür. Cevaplarınız için hepinize teşekkürler, Support'a bilet attım. 3 gün sonra hesabı inceleyim 300000 dolarımı verdiler.
Bende de oluyordu bir bug falan depil bu bilmiyoruz ama zararamı giriyoruz ne oluyor anlamıyorum ben o yüzden Full Save indirdim uğraşmıyorum hiçbir şeyle hem de Online giriyorum :D.

tamam ama o zaman bu ne oluyor
Adamin hesabina girip oynamis birisi, combo diye birsey var şifre tariyorsun email adreslerinden tutarsa sifre degistirmeden oyuna girilebiliyor. Bir ara test amacli 3 hesaba girmiştim. Tabi ben sifre degistirdim meraktan kullanicilar geri degistiriyor.. çogu oyunda hesaplar boyle caliniyor.

Konu çözülmüştür. Cevaplarınız için hepinize teşekkürler, Support'a bilet attım. 3 gün sonra hesabı inceleyim 300000 dolarımı verdiler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı