Çözüldü GTA 5'te Player yüzünden araçlar patlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unknown873

Decapat
İyi akşamlar. Ya ben GTA Online da bir araca onlarca dakika uğraşıp sonrasında bir Player'ın yüzünden araç patlama korkusunu nasıl yenebilirim? Arkadaşlar? Yani patlayan aracı geri nasıl getirtebilir ya da garaja geri nasıl koyulabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İyi akşamlar. Ya ben GTA Online da bir araca onlarca dakika uğraşıp sonrasında bir Player'ın yüzünden araç patlama korkusunu nasıl yenebilirim? Arkadaşlar? Yani patlayan aracı geri nasıl getirtebilir ya da garaja geri nasıl koyulabilir?
Arabayı kendiniz satın aldıysanız Mors Mutual'ı arayıp garajınıza geri gönderebilirsiniz.
Arabayı kendiniz satın aldıysanız Mors Mutual'ı arayıp garajınıza geri gönderebilirsiniz.

Çözüm
Görev yaparken rahatsız edilmek istemiyorsan Public sunucu yerine invite only ya da friends only sunucu oluşturarak görev yap, ama public bonuslarını alamazsın.

Aracı geri getirmek için zaten diğer arkadaşlar bilgi vermiş. Mors Mutual'ı arayıp aracı isteyebilirsiniz.

Görev yaparken rahatsız edilmek istemiyorsan public sunucu yerine invite only ya da friends only sunucu oluşturarak görev yap, ama public bonuslarını alamazsın.

Aracı geri getirmek için zaten diğer arkadaşlar bilgi vermiş. Mors Mutual'ı arayıp aracı isteyebilirsiniz.

Satın aldığın aracı telefonundan mors mutual insurance araman gerekiyor.
Başkası senin aracını patlatmasını veya öldürmesini istemiyorsan safe moda geçebilirsin.

Arabayı kendiniz satın aldıysanız mors Mutual'ı arayıp garajınıza geri gönderebilirsiniz.

Ya arkadaşlar gerçekten çok teşekkürler bir türlü bulamadığım büyük bir sorunumu çözdünüz, teşekkürler☺️

Geri
Yukarı