GTA 5'te sabit 30 FPS almak

Samsunlu55_0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Normalde 140 150 FPS aldığım GTA 5'te şu an sabit 30 FPS alıyorum. Oyun içi ayarlardan V-Sync açık değil. NVIDIA 3D ayarlarından düşey senkronizasyon da açık değil. Anlamadığım şekilde pilimi deşarj ettikten sonra oldu bu olay. Nedeni nedir sizce? İyi Sosyaller.

Pilde oynadığınız için olabilir. Belirttiğiniz detaylardan bir tek bu çıkarım yapılabilir gibi.

Merhaba. Normalde 140 150 FPS aldığım GTA 5'te şu an sabit 30 FPS alıyorum. Oyun içi ayarlardan V-Sync açık değil. NVIDIA 3D ayarlarından düşey senkronizasyon da açık değil. Anlamadığım şekilde pilimi deşarj ettikten sonra oldu bu olay. Nedeni nedir sizce? İyi Sosyaller.
Ekran hertz ayarı 30 Hz olmuş olabilir mi?

NVIDIA GeForce Experience üzerinden ''silent modu'' kapat. Pilde oyun oynuyorsan da ''battery boost'' ayarını kapat yine aynı yerden. Hatta pilde oyun oynamamak performans açısından en sağlıklısı.

NVIDIA GeForce Experience üzerinden "silent modu" kapat. Pilde oyun oynuyorsan da "battery Boost" ayarını kapat yine aynı yerden. Hatta pilde oyun oynamamak performans açısından en sağlıklısı.

Dediklerinizi hepsini yaptım düzelmedi.

Ekran Hertz ayarı 30 Hz olmuş olabilir mi?

Hayır 144 Hz de.

Merhaba. Normalde 140 150 FPS aldığım GTA 5'te şu an sabit 30 FPS alıyorum. Oyun içi ayarlardan V-Sync açık değil. NVIDIA 3D ayarlarından düşey senkronizasyon da açık değil. Anlamadığım şekilde pilimi deşarj ettikten sonra oldu bu olay. Nedeni nedir sizce? İyi sosyaller.

Sorunum bu video sonrası düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sabit şekilde düşük FPS almak başka, oyun içinde FPS'in birden çakılması (FPS drop) başka bir şey. Yine de sorunun çözülmesine sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı