GTA 5'te siyah barlar oluşuyor

Timur Özcan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS Prime A320M-K
İşlemci: AMD Ryzen 5 5500
RAM: GSkill Ripjawvs 8GB 3600 MHz x2
ROM 1 (C:): SanDisk SSD Plus 240GB (SSD)
ROM 2 (D:): Toshiba DT01ACA100 1TB (HDD)
Ekran Kartı: MSI RX 460 2GB OC
Kasa: Power Boost VK-G3621C
PSU: Corsair CV550 550W 80+ Bronze
Meslek
Öğrenci
Selam! Monitörümün özelliklerinden de gördüğünüz üzere (ektedir) çok iyi bir çözünürlüğe sahip değil. Misal CS:GO oynarken istediğim çözünürlükte rahatça oynayabiliyorum Black bar sorunu olmuyor. Ama GTA 5'te 1024x768 oynuyorum çünkü 1280x720'ye aldığımda ekran sola kayıyor (sol tarafın bir kısmı gözükmüyor) ve bundan dolayı da sağda aynı oranda bir Black bar oluşuyor. Bunun çözümünü bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_1.png

Selam! Monitörümün özelliklerinden de gördüğünüz üzere (ektedir) çok iyi bir çözünürlüğe sahip değil. Misal CS:GO oynarken istediğim çözünürlükte rahatça oynayabiliyorum Black bar sorunu olmuyor. Ama GTA 5'te 1024x768 oynuyorum çünkü 1280x720'ye aldığımda ekran sola kayıyor (sol tarafın bir kısmı gözükmüyor) ve bundan dolayı da sağda aynı oranda bir Black bar oluşuyor. Bunun çözümünü bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1460061

Aspect ratio ayarını kurcalayın hangisi düzgün ise sizin için onu kullanın.

Eki Görüntüle 1460061
Aspect Ratio ayarın yanlıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı