Çözüldü GTA 5'te Türkçe yama yüzünden ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

benmuhammed

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul - Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: DDR3 12 GB
Ekran kartı: Intel(R) HD Graphics 4600 I NVIDIA GeForce GT 750M
Anakart: Bilmiyorum. (ASUS N550JV Laptop kullanmaktayım.)
İşlemci: Intel(R) Core(TM) İ7-4700HQ @2.40GHz
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Türkçe yama kurarken ban yedim :(. Online girmememiz gerekliymiş. Oyunum Epic Games'te idi. Yeni bir hesap Epic hesabı açıp alsam olur mu? Yoksa IP ban mı atıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her türlü mod Online'da ban sebebi GTA'daki hiçbir ban IP ban değildir yan hesabınızda GTA varsa oyuna modları silip girerseniz ban yemezsiniz. Ben bir ara yanlışlıkla ses modunu açık unutmuştum çıktım sildim bir şey olmadı fakat uzun süre kullanırsanız ban yersiniz.
Oyunu sil yükle yapın. Ya da doğrula ama garantilemek için sil yükle yapın tekrar ban yememek için çünkü 2. ban sınırsız oluyor bende yıllar önce para hilesinden ban yemiştim tekrar ban yemezsiniz.
Siz ban yedikten sonra yeni hesap açıp oynayabildiniz mi?

Epic'in IP ban attığını duydum doğru mu?

Hayır ben 3 hesabımı troll olarak kullandım hileden ban yedim fakat ana hesabım ban yemedi. Ayrıca düzgün bir şekilde yaparsanız ban yemezsiniz kuzenim 5 milyara yakın para hilesi yapmıştı hala duruyor hesabı.

Siz ban yedikten sonra yeni hesap açıp oynayabildiniz mi?
Evet.

Yanlış bilgi.

Herkese teşekkürler. İyi günler dilerim.

Bende para hilesi yapmayı düşünüyordum.
Yapsam 1 ay mı yerim perma mı?
Bir de fazla risk olmaması için ne kadar yapmalıyım parayı. 2 yıl önce 1K level hilesi ile para yapmıştım bir ban işlemi uygulanmadı.

Bende para hilesi yapmayı düşünüyordum.
Yapsam 1 ay mı yerim perma mı?
Bir de fazla risk olmaması için ne kadar yapmalıyım parayı. 2 yıl önce 1K level hilesi ile para yapmıştım bir ban işlemi uygulanmadı.
İlk ban 1 ay 2. ban perma oluyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı