GTA 5 ban yedim

l0ytcrusch

Femtopat
GTA 5'te aylar önce ilk indirdiğimde çok para kasmaya uğraştım (Online), en fazla 3 m kasabildim 1-2 haftada görevlerle ve çok çabukta bitiyor para. Dolayısıyla para ve level hilesi ile oynadım ve uzun bir süre banlanmadı o süreçte silip bir kere daha yüklemişliğim var oyunu, şimdi inik değil oyun, başka bir para hilesi yapan arkadaşım ban yemiş yakın zamanlarda yapmıştık uzun süre ban yemememe rağmen ban yiyim yemediğimi bilmiyorum, yükleyince ban yediyse hesabım story mod dışında ne yapabilirim veya ban yediğine oyunu indirmeden nereden bakabilirim?

Hocam mail adresinizden Rockstar'dan gelen maillere bakın. Ban yediyseniz mail gelmiş olmalı.

İşte gelmedi, ya yemedim ban ya da yanlış mail ama yanlış mail olduğunu sanmam ama şüphem arkadaşımın benimle aynı şekilde para hilesi, level hilesi yapmasına rağmen mailde gelmedi social clubda da bir sıkıntı gözükmüyor o yüzden buraya danıştım.

İşte gelmedi, ya yemedim ban ya da yanlış mail ama yanlış mail olduğunu sanmam ama şüphem arkadaşımın benimle aynı şekilde para hilesi, level hilesi yapmasına rağmen mailde gelmedi social clubda da bir sıkıntı gözükmüyor o yüzden buraya danıştım.
Anladım. Bence indirip deneyin o zaman. Ya da bilgisayarında GTA 5 olan bir arkadaşınıza hesabı verin o denesin. Siteden bakılıyor mu bilmiyorum.

Yeni Rockstar hesabı açabilirsiniz IP ban yemediyseniz.
harbiden öyle oluyor mu çünkü ben sınırsız ban yedim. şimdi oyun 100 küsür gb onu denemek için 1 günümü çöp etmek istemiyorum

Yeni Rockstar hesabı açabilirsiniz IP ban yemediyseniz.
%100 oluyor mu, çünkü ben de epicten almıştım şuan sınırsız banlıyım bi de olup olmadığını denemek için 1 günümü çöp etmek istemiyorum

Geri
Yukarı