GTA 5'teki o bitmek bilmeyen inşaat

Yer
Bilmiyorum
Daha fazla  
"The Cayo Perico Heist" güncellemesi duyurulduktan sonra aklıma bu inşaat geldi. Kötü söz söylemek istemiyorum ama bu inşaat ne zaman bitecek? Hem GTA 5'te, hem de Online'da orası hala bitmemiş bir inşaat olarak duruyor. Bildiğim kadarıyla gelecek olan The Cayo Perico Heist ile alakası belki olabilir. Ama bir diğer bildiğim kadarıyla en çok söyleneni GTA 6 bu inşaat bitince çıkacakmış... Sizce doğru mudur?

gta inşaat.jpeg

"The Cayo Perico Heist" güncellemesi duyurulduktan sonra aklıma bu inşaat geldi. Kötü söz söylemek istemiyorum ama bu inşaat ne zaman bitecek? Hem GTA 5'te, hem de Online'da orası hala bitmemiş bir inşaat olarak duruyor. Bildiğim kadarıyla gelecek olan The Cayo Perico Heist ile alakası belki olabilir. Ama bir diğer bildiğim kadarıyla en çok söyleneni GTA 6 bu inşaat bitince çıkacakmış... Sizce doğru mudur?

Eki Görüntüle 769028
Napim. Derdim ama bir sürü söylenti var dostum. Tek yapacağımız şey resmi bir açıklama beklemek.

Bir ara GTA 6 eski bir GTA oyunundaki tüneldeki numaralarda 2013 ve 2023 yazıyor diye 2013'de GTA 5 2023'de GTA 6 çıkacaktı bu ne kadar doğruysa o da o kadar doğrudur.

Eki Görüntüle 769028
Komplo teorisyenlerini seviyorum ama GTA 6'ya kadar süreceğini zannetmiyorum bu inşaatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı