GTA 6 artık çıkacak mı?

@Burkut0 sizi anlıyorum, inanmamak haklısınız ama herhangi birine bu kanıtı sunamam. Sirket gizliliği var. Ama dediğim gibi bir not alırsanız sevinirim.

Ne var bunda? C yerine X yazmışım? Cok mu zoruna gitti?

Zoruma falan gitmedi. İnsanları yalnızca birkaç komplo teorisine dayanarak inandırmaya çalışıyorsunuz. Peki şirket gizliliği kapsamında olan bir bilgiyi siz nasıl öğrendiniz? Bize bir kanıt söyleyin diyorum diyorsunuz ki "çünkü 10 sene geçecek. Çift sayılı bir sayı olacak." diyorsunuz. Bu bir kanıt değildir. O zaman GTA 5'in çıkmasından 8 yıl sonrası yani şu an bulunduğumuz yıl olan 2021 de çıkardı. Ya da GTA 5'in çıkmasının ardından 6 yıl sonrası yani 2019 da çıkardı. Bunu niye söylemiyorsunuz? Bize birkaç adet komplo teorisini kanıt olarak inandırmaya çalışmanızda gülünç bir hâl.

Zoruma falan gitmedi. İnsanları yalnızca birkaç komplo teorisine dayanarak inandırmaya çalışıyorsunuz. Peki şirket gizliliği kapsamında olan bir bilgiyi siz nasıl öğrendiniz? Bize bir kanıt söyleyin diyorum diyorsunuz ki "çünkü 10 sene geçecek. Çift sayılı bir sayı olacak." diyorsunuz. Bu bir kanıt değildir. O zaman GTA 5'in çıkmasından 8 yıl sonrası yani şu an bulunduğumuz yıl olan 2021 de çıkardı. Ya da GTA 5'in çıkmasının ardından 6 yıl sonrası yani 2019 da çıkardı. Bunu niye söylemiyorsunuz? Bize birkaç adet komplo teorisini kanıt olarak inandırmaya çalışmanızda gülünç bir hâl.
Uzatmanın manası yok, 2023 gelince görürsünüz. Bir yere not alirsiniz ki aklınıza gelir. Iyi günler.

Öncelikle GTA6 beklemeniz saçmalıktan ibaret. GTA5 oyunu hala daha grafik ve kalite fizik bakımından üst düzey bir oyun. Adamların serinin yeni oyununu çıkarması için bir anlam olması gerekiyor. RTX tarzı teknolojiler ve VR tarzı teknolojiler ilerleyen yıllarda daha çok gelişeceği için bunlar baz alınarak çok üst düzey oyun çıkabilir. Ayriyeten GTA5 oyununun üzerine çok çok fazla ekleme yapmaları gerekiyor ve bu da günümüzdeki HDD, İşlemciler, ramler ve ekran kartları bakımından çoğu kullanıcıyı zora sokacak bir şey. DDR5 çıksın ona göre yaparlar diye düşünüyorum. Şahsen ben bu oyunun mükemmel olacağını düşünüyorum bir 8 yıl daha bekleyebilirim sıkıntı yok. Teknoloji ne kadar ilerlerse o kadar zevkli oynarım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı