GTA 6 çıkış tarihi

Oyun Makinesi

Hectopat
Bir YouTube kanalında iyi de takipçisi var diyor ki: Arkadaşlar hep diyordum GTA 6'nın çıkması için önce PS5'in çıkması lazım PS5 çıktığına göre GTA 6 2021 bilemediniz 2022'de gelir 2023 demez imkanı yok yani banko 1 senesi en fazla 2 senesi var diyor, katılıyor musunuz?
Bir de RDR 2'den ayrıntı ve grafik olarak daha mı iyi olur sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir YouTube kanalında iyi de takipçisi var diyor ki: Arkadaşlar hep diyordum GTA 6'nın çıkması için önce PS5'in çıkması lazım PS5 çıktığına göre GTA 6 2021 bilemediniz 2022'de gelir 2023 demez imkanı yok yani banko 1 senesi en fazla 2 senesi var diyor, katılıyor musunuz?
Bir de RDR 2'den ayrıntı ve grafik olarak daha mı iyi olur sizce?

Banko kim ben mi? 😳

GTA 6 gibi bir oyun 7-8 seneden düşük bir sürede yapılamaz. Asıl soru yapmaya ne zaman başladıkları olmalı. 2015 gibi başladılarsa eğer 2023 olabilir ancak o zamanda RDR2 GTA online gibi projelerle uğraştılar. Açıkçası ben 2025 gibi diyorum

GTA 6'nın çıkış tarihini GTA 5 ile değerlendirmek yanlış olur. RDR 2 ile değerlendirmek gerek. GTA 5, 2013 te çıktı 7 sene 8 sene çok bir zaman diye düşünebilirsiniz. Ancak dediğim gibi GTA 6 öncesi son büyük oyun RDR 2 dir. Buna göre değerlendirmek gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı