GTA 6 çıkıyor mu?

Gta 6 geliyor mu gerçekten

• Evet

Oy: 19 27,5%
  • Hayır

Oy: 50 72,5%

• Oy verenlerin toplamı
    69
Geliştirme aşamasına henüz yeni başladığını biliyorum sadece buna bakarak 3-4 yıl sonra çıkacaktır elbette diye düşünüyorum, ama şu aralar çıkacağını zannetmiyorum.
2023-2024'te Görüşmek üzere arkadaşlar :).

Benim sizden farklı bir tahminim var. Bence bu yılın sonlarına doğru Yankton'da geçen ek paket (EFLC gibi) gelir. 2021 sonuna doğru da GTA6 çıkar. 2023'te çıkacak olmasına pek ihtimal vermiyorum 10 yıl aralık olur o zaman.

Benim sizden farklı bir tahminim var. Bence bu yılın sonlarına doğru Yankton'da geçen ek paket (EFLC gibi) gelir. 2021 sonuna doğru da GTA6 çıkar. 2023'te çıkacak olmasına pek ihtimal vermiyorum 10 yıl aralık olur o zaman.
Ek paket falan gelmez bence GTA 5 zaten çoğu oyuncunun hikayesi için değil online modu için oynadıkları bir oyun. Haklılar da zaten hikayesi gta 4'ten sonra beni tatmin etmemişti.

Çoğu tanıdığım çok beğenmişti hikayesini. Çok gerçekçi olmasa da sürükleyiciydi. Bence en güzel hikaye GTA 3'ün hikayesiydi.

Yeni çıkan devasa oyunların hiçbiri 2 yıldan daha az bir sürede yapım aşamasında kalmadı.

Oyun sektörü yeniliğe ve yenilikçiliğe aç durumda. "Ready Player One" gibi bir oyun geleceğini düşünüyorum. Artık tek düze oyunlar tutmuyor çünkü.

GTA 5 Online, oyuncuları doyurdu ve doyurmaya da devam ediyor. GTA 6'nın zaten yüksekte olan çıtayı paramparça etmesi lazım.

Hikaye modu işin çok daha önemli kısmı. Aksiyonu bol roman gibi bir hikaye gelmedikten sonra neye yarar. İnsanlar oynayamadıkları kaliteli oyunların gameplay videolarını film gibi izliyor.

Son olarak günümüz teknolojisine değinmek istiyorum. GTX660ti ve RTX2060 arasında dağlar kadar fark var. E oynattıkları oyunlar da o kadar farklı olacak.

Emin olduğum tek nokta var. Gelecekte bizleri ekran başında zevkten dört köşe edecek oyunlar olacak. Tabi Corona virüsünden ölmezsek veya 3. Dünya Savaşı 😂

Geri
Yukarı