GTA 6 çıktığında oyunda internete girmek istediğinizde deep/dark web'e girmek ister miydiniz?

199908

Kilopat
Arkadaşlar sizce GTA 6 çıktığında GTA evreninde internete giriş yapmak istediğimizde oyunda evren içinde deep web/dark web'e girmek falan nasıl olurdu katman katman altına inmek mesela. Örn. Oyun içinde deep web/dark web üzerinden kiralık katillik görevleri mesela. Bu konudaki düşüncelerinizi şimdiden almak istiyorum. (Bence gelirse çoğu ülkelerde yasaklanabilir Türkiye dahil olmak üzere)

Tam hatırlamıyorum fakat telefonda bir program vardı sanki, oyuna girmeden borsa hesabından işlem yapabiliyordun sanırım. O tarz bir şey ya da daha gelişmişi olursa güzel olur. Ama dark web bence gereksiz olur diye düşünüyorum.

Değişik olur farklı bir şey olur ama 2030'dan önce çıkmayacağını tahmin ettiğim bir oyun için şimdiden düşünmeye gerek yok.

Arkadaşlar sizce GTA 6 çıktığında GTA evreninde internete giriş yapmak istediğimizde oyunda evren içinde Deep web/dark Web'e girmek falan nasıl olurdu katman katman altına inmek mesela. Örneğin. Oyun içinde Deep web/dark web üzerinden kiralık katillik görevleri mesela. Bu konudaki düşüncelerinizi şimdiden almak istiyorum. (bence gelirse çoğu ülkelerde yasaklanabilir Türkiye dahil olmak üzere)

Rockstara mail olarak iletelim GTA 6 Online de para kazanmak için pis işler yapmak güzel fikir ama Deep web değil de onun benzeri diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı