GTA 6 çıktığında GTA 5'te Online kalkar mı?

insanoğlu

Picopat
Daha fazla  
GTA 5 almayı düşünüyorum ama yakın zamanda GTA 6 çıkacağı için karar veremiyorum. Soru başlıktaki gibi GTA 6 geldiğinde GTA 5'ten Online kalkar mı?

GTA 5 almayı düşünüyorum ama yakın zamanda GTA 6 çıkacağı için karar veremiyorum. Soru başlıktaki gibi GTA 6 geldiğinde GTA 5'ten Online kalkar mı?
Sanmam, hala deli gibi para kazanıyorlar.

Belli bir süre sonra kalkacaktır elbette ancak kesin zaman vermek yanlış olur. GTA 5 farklı bir oyun, en son raddeye kadar güncelleme ve online desteği olacağını düşünüyorum.

Çok para var GTA 5'te ayrıca zaten Rockstar da GTA 4'ün Online'sini 2020 olması lazımdı sanırsam o dönemlerde kapatmıştı tabii GTA 5 bu daha uzun süre kalacaktır, oyun hâla çok canlı.

Çok para var GTA 5'te ayrıca zaten Rockstar da GTA 4'ün Online'sini 2020 olması lazımdı sanırsam o dönemlerde kapatmıştı tabii GTA 5 bu daha uzun süre kalacaktır, oyun hâla çok canlı.

Canlı kalacaktır bence de. GTA 6 ya Online gelene kadar GTA 5 Online hala satıyor olacak. Rockstar'a kızıyoruz ama adamlar da haklı. Hala deli gibi satan bir ürünün var neden yenisini çıkarıp baltayasın ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı