GTA 6 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı

Dayı başka oyunlara dersinizde şu rockstarsa yapmayın bari koşkosca rockstar. Neymiş oyun kötü olmuş beğenmemiş. Milyon dolarlar harcanan bir oyunu beğenmeyeceksen git cp2077 oyna. Her oyunun trailerine kötü diyen türemeler dolmuş burayada.

Arkadaşlar grafik anlamında bir çağ atlama göremedim ben. Hatta az zorlasanız GTA 5 ile tek tük aynı grafiklere sahip gibi.
Beklediğim gibi olmadı fragmanı, neyse bizde satranç 2 ve hf 3'ü bekleriz.

Şehir RDR 2 de de yaşıyor. Zaten yaşaması lazım, öyle lüks bir ayrıcalık değil yani.
2. olarak GTA 5'in Ultra grafik modu gibi geldi, daha güzel bekliyordum oyunu açıkçası.

Oyun 2025 hatta PC'ye 2026'da çıkacak o zamana kadar da çok daha fazla değişikliğe uğrar muhtemelen. RDR 2'de çok güzel oyun orada da dünya gayet hareketli idi ama GTA serisinde bunun olması beni daha bir heyecanlandırdı.

Dayı başka oyunlara dersinizde şu rockstarsa yapmayın bari koşkosca Rockstar. Neymiş oyun kötü olmuş beğenmemiş. Milyon dolarlar harcanan bir oyunu beğenmeyeceksen git CP2077 oyna. Her oyunun trailerine kötü diyen türemeler dolmuş burayada.

Gerçek hayatta (Sıfır bir) tarzındaki tipler coğu. Takmaya değmez.

Bir oyunda oynanış iyi olmadıktan sonra grafiklerin hiçbir anlamı yok. Film izlemiyoruz oyun oynuyoruz.
RDR2 Oynanışları bile çok iyi. Bu oyun onun kat katı olacak. Bı bitmediniz her oyuna kötü demeye. Bu rockstar dayı rockstar. Bu adamlar oyun yaparken bu forumun yarısı daha bebekti. Aynısını CS2'ye de yapılmıştı şimdi herkes hastası oldu nedense.

RDR2 oynanışları bile çok iyi. Bu oyun onun kat katı olacak. Bir bitmediniz her oyuna kötü demeye. Bu Rockstar dayı Rockstar. Bu adamlar oyun yaparken bu forumun yarısı daha bebekti.

Tüm GTA oyunlarını oynamış biriyim. Her oyuna oyuna kötü demedim. Ayrıca GTA 6 ya da kötü demedim ama nedense sen öyle algılamışsın. Oyun daha çıkmadan oynanışını görmede kötü diyemeyiz. Sadece düşünce.

Tüm GTA oyunlarını oynamış biriyim. Her oyuna oyuna kötü demedim. Ayrıca GTA 6 ya da kötü demedim ama nedense sen öyle algılamışsın. Oyun daha çıkmadan oynanışını görmede kötü diyemeyiz. Sadece düşünce.
Evet haklısın genel olarak rockstar ilk çıkarttığı trailerlerde genelde grafiklere yönelir aynısı RDR2'de de vardı.

Dayı başka oyunlara dersinizde şu rockstarsa yapmayın bari koşkosca Rockstar. Neymiş oyun kötü olmuş beğenmemiş. Milyon dolarlar harcanan bir oyunu beğenmeyeceksen git CP2077 oyna. Her oyunun trailerine kötü diyen türemeler dolmuş burayada.

Herkesin yorumunu kaldıramıyorsan yazma o zaman Technopat'a fikrini...
Oyuna milyon dolarlar yatırıldı diye iyi mi olmak zorunda?
Milyondolarlar harcandı diye herkesin beğenmesi mi lazım?

Gerçek hayatta (sıfır bir) tarzındaki tipler coğu. Takmaya değmez.

Dizi izlemiyorum maalesef. Takıp takmaman umurumda değil, ben fikirimi söyledim, senin fikrine saygı duyarım sende benim fikrime saygı duyarsın iş olur biter.

Dizi izlemiyorum maalesef. Takıp takmaman umurumda değil, ben fikirimi söyledim, senin fikrine saygı duyarım sende benim fikrime saygı duyarsın iş olur biter.

Ben sana demedim ki hocam. Ben genel söyledim. Üstüne alındıysan benlik sorun yok. Arkadaş ile de tartıştıysanız görmedim. Direkt size atıfta bulunmadım yani.

Geri
Yukarı