GTA 6 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı

Herkesin yorumunu kaldıramıyorsan yazma o zaman Technopat'a fikrini...
Oyuna milyon dolarlar yatırıldı diye iyi mi olmak zorunda?
Milyondolarlar harcandı diye herkesin beğenmesi mi lazım?

Dizi izlemiyorum maalesef. Takıp takmaman umurumda değil, ben fikirimi söyledim, senin fikrine saygı duyarım sende benim fikrime saygı duyarsın iş olur biter.
Kaldıramıyor değilim siz her oyunu kötü kötü diyerek bir yere gelemezsiniz. Haa eğer oyun erken çıksın kafasindaysan CP2077 gibi oluncaya aglamayacaksınız kötü olmuş diye. Oyun çıktıktan sonra buraya mesaj yazacağım.

@ZwiReK hocam nasıl sen beğendin mi?

İçi dolu olacağı belli. İçi doluysa herkes beğenir.

Farklı yaşam tarzları çok güzel gösterilmiş. Hayvan ortamları, coğu şey gerçek hayatı andırıyor.

Daha çok fragman görürüz. (Halen daha grafiklere ısınamadım aşırı gerçekçi duruyor.)

@Spyhis

Sen nasıl buldun?

Senin RX 7900XT açar mı bunu? 😁 😁

İçi dolu olacağı belli. İçi doluysa herkes beğenir.

Farklı yaşam tarzları çok güzel gösterilmiş. Hayvan ortamları, coğu şey gerçek hayatı andırıyor.

Daha çok fragman görürüz. (Halen daha grafiklere ısınamadım aşırı gerçekçi duruyor.)

@Spyhis

Sen nasıl buldun?

Senin RX 7900XT açar mı bunu? 😁 😁
Valla bence çoğu ekran kartı açar ama bu oyunu yüksek ayarda rahatça oynamadikdan sonra çok yeni bir oyun oynuyor gibi hissetmessin bence.

Vallahi bence çoğu ekran kartı açar ama bu oyunu yüksek ayarda rahatça oynadıktan sonra çok yeni bir oyun oynuyor gibi hissetmessin bence.

Bir yandan şakasına dedim de RX 7900XT açmayacaksa. Biz ölelim yani.

Coğu orta dediğimiz sistemler açar illa. Ama biliyorsundur senin de dediğin gibi oyunun tam potansiyelini görmek için Ultra+Gelişmiş ayarlar ile kaldıracak ve rahat(60FPS ve üstü) oynatacak sistem iyi ister bence.

Yoksa düşük ayarda veya düşürülmüş ayarda oynadığın zaman çamur bir görüntü oluşur.

Umarım optimizasyonu aşırı iyi olur.

Kaldıramıyor değilim siz her oyunu kötü kötü diyerek bir yere gelemezsiniz. Haa eğer oyun erken çıksın kafasindaysan CP2077 gibi oluncaya aglamayacaksınız kötü olmuş diye. Oyun çıktıktan sonra buraya mesaj yazacağım.

Mesajların önyargını susturmak için yazılan bomboş bir küme gibi geliyor.
Üstteki mesajlarıma bakarsan her oyunu kötülemiyorum, forumda Rockstar'ın yaptığı Max Payne RDR2, GTA 4 gibi oyunları övdüğüm de kanıtıdır.
Mesele erken çıkması değil, benim zamanla ilgili bir problemim yok oyun adına, 2028 yılında da çıksa lafım olmaz.
Oyun benim için klasikten şaşılmamış bir tema sunduğu için benim için "-" puan aldı. Burayı da net olarak belirteylim ( trailerden gördüğüm kadarıyla )
Rockstar'ın trailerleri her zaman neyse o dur, bu San Andreas'ta da böyleydi GTA 5 de de böyleydi.
Dediğim gibi yorum yazmak için yazıyorsun...
Ağladığım falan da yok!

Ben sana demedim ki hocam. Ben genel söyledim. Üstüne alındıysan benlik sorun yok. Arkadaş ile de tartıştıysanız görmedim. Direkt size atıfta bulunmadım yani.

Bu genel kime söyleniyor bir türlü anlayamadım.
Ben açık açık söylüyorum, trailer bana vasat geldi ve üstüme alınmasam da attığınız mesajdan bana da laf geliyor.

Mesajların önyargını susturmak için yazılan bomboş bir küme gibi geliyor.
Üstteki mesajlarıma bakarsan her oyunu kötülemiyorum, forumda Rockstar'ın yaptığı Max Payne RDR2, GTA 4 gibi oyunları övdüğüm de kanıtıdır.
Mesele erken çıkması değil, benim zamanla ilgili bir problemim yok oyun adına, 2028 yılında da çıksa lafım olmaz.
Oyun benim için klasikten şaşılmamış bir tema sunduğu için benim için "-" puan aldı. Burayı da net olarak belirteylim ( trailerden gördüğüm kadarıyla )
Rockstar'ın trailerleri her zaman neyse o dur, bu San Andreas'ta da böyleydi GTA 5 de de böyleydi.
Dediğim gibi yorum yazmak için yazıyorsun...
Ağladığım falan da yok!

Sen GTA'dan ne bekliyorsun ben anlamadım yok çocukluktan başlayan travmalar yaşlılığa gidn yol bunlar bomboş istekler eğer gençlikten yaşlılığa giden bir oyun arıyosan Sims oyna aksiyon arıyosan Sifu oyna orada da yaşlanıyosun öldükçe...a pardon sana gerçekçilik lazımdı o zaman sen Sims'den devam.

Sanırım kimse konuşmamış da bazı sahnelerde Vice City içerisinde bulunan mekan isimleri tabelalarda görünüyordu (havalimanı vb.) Düşünceleriniz nelerdir? Ben sızıntıların doğru olduğuna inanıyorum.

Sen GTA'dan ne bekliyorsun ben anlamadım yok çocukluktan başlayan travmalar yaşlılığa gidn yol bunlar bomboş istekler eğer gençlikten yaşlılığa giden bir oyun arıyosan Sims oyna aksiyon arıyosan Sifu oyna orada da yaşlanıyosun öldükçe...a pardon sana gerçekçilik lazımdı o zaman sen Sims'den devam.

Aksiyon arıyorsan Sifu oyna nedir ya?
Aksiyon yok gerçekçilik yok ne var bu oyunda direkt Sims'i yapıştırıyorsunuz?
Soygunculuk çok mu istiyorsun e hadi Payday'a gir oyna.
Tekrar ediyorum umarım gerçekçiliğin benim söylemim altında ne demek istediğimi anlamışsınızdır.
Saygılar...

Geri
Yukarı