GTA 6 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı

Aksiyon arıyorsan Sifu oyna nedir ya?
Aksiyon yok gerçekçilik yok ne var bu oyunda direkt Sims'i yapıştırıyorsunuz?
Soygunculuk çok mu istiyorsun e hadi Payday'a gir oyna.
Tekrar ediyorum umarım gerçekçiliğin benim söylemim altında ne demek istediğimi anlamışsınızdır.
Saygılar...

Hani gençken yaşlanmak istiyorsun ya bari dediğinin arkasında dur. GTA deyince aklına soygun kazınmış senin GTA sadece bir soygun serisi değildir sende bunu kafana yaz böyle uçuk boş isteklere saygı duyamam ben.

Sen GTA'dan ne bekliyorsun ben anlamadım yok çocukluktan başlayan travmalar yaşlılığa gidn yol bunlar bomboş istekler eğer gençlikten yaşlılığa giden bir oyun arıyosan Sims oyna aksiyon arıyosan Sifu oyna orada da yaşlanıyosun öldükçe...a pardon sana gerçekçilik lazımdı o zaman sen Sims'den devam.

Seninle aynı fikirde değilim bak tekrar söylüyorum, bu oyunu beğenmek zorunda değilim.

Hani gençken yaşlanmak istiyorsun ya bari dediğinin arkasında dur. GTA deyince aklına soygun kazınmış senin GTA sadece bir soygun serisi değildir sende bunu kafana yaz böyle uçuk boş isteklere saygı duyamam ben.

Duymazsan duyma, herkes senin kalıbına uymak zorunda değil.
Beğenmiyorum kardeşim.
Söylediklerimin teker teker de arkasındayım.
Benim aklıma soygun kazınmamış senin aklına soygun kazınmış,
Aklıma soygun kazınsaydı sadece çalma girme hırsızlık girişimi üzerinden konuşurdum.
Bak ne diyorum.
Yaşlanmak.
Gerçekçilik.
Kariyer falan
Hani anlarsın ya?

Seninle aynı fikirde değilim bak tekrar söylüyorum, bu oyunu beğenmek zorunda değilim.

Beğenmiyorum kardeşim.
Aklıma soygun kazınsaydı sadece çalma girme hırsızlık girişimi üzerinden konuşurdum.
Bak ne diyorum.
Yaşlanmak.
Gerçekçilik.
Kariyer falan.
Hani anlarsın ya?

Boş ver anlamazsın sen, en iyisi mesajlarıma gülme emojisi atarak devam et sen.

Beğenmiyorum kardeşim.
Bak ne diyorum.
Yaşlanmak.
Gerçekçilik.
Kariyer falan.
Hani anlarsın ya?

Boş ver anlamazsın sen, en iyisi mesajlarıma gülme emojisi atarak devam et sen.

Farkındaysan oyunu beğenip beğenmene bir şey demedim çünkü o umurumda değil takıldığım senin saçma isteğin GTA bir yaşam simülasyonu bir RPG oyunu ya da simsvari bir oyun değil ve olmayacak o kadar çok istiyorsan git kendinde bir zaman makinesi bul çünkü o istediğin simülasyon burada değil gelecekte belki ama bu oyunda değil ve hiçbir zamanda olmayacak bu yüzden bu oyuna boş çamur atma ben GTA'dan çocukken başlayıp yaşlanmak istiyorum ya da yaşam simülasyonu istiyorum dersen sana başka yerleriyle gülerler. Aynı benim şimdi bu yoruma gülme emojisi atacağım gibi.

1701783169697.png1701783182697.png1701783193287.png1701783205857.png

1701783286088.png1701783295502.png

Oyunu beğenmeyenleri görünce güldüm. Adamların beklentisi bu fragmandan daha büyükmüş :D Neymiş GTA 5 Grafik moduymuş. İlk önce aç bi GTA 5'in fragmanını izle bakalım ve sonra bu oyuna yapılacak modları düşün. Ki fragmandaki grafiğin önüne geçebilecek oyun sınırlı piyasada. Adamlar RDR2'de bile GTA 5'e göre çok daha iyi şeyler yaptılar. Bu oyunu hayal etmekte güçlük çekiyorsanız fragmandan da bir beklentiniz olmasın. Neymiş çıplaklık çokmuş ve fan yapımı gibi gözüküyormuş. Ulan GTA oyunlarının zaten olayı argo, çıplaklık ve suç işleme. Fan yapımı gibi diyor çünkü kendisi ilk fragmandan vurmalı kırmalı, banka soygunu falan bekliyor. Şehri havaya uçurmaları falan anca tatmin eder bu adamı. İnsanlar beklentisini yükselte yükselte kendilerini gerçeklikten soyutlamışlar. Oyun gayet güzel duruyor, hikaye olarak da tatmin edecektir. Ek olarak açık dünyası gerçekten inanılmaz canlı. Müthiş bir oyun bizi bekliyor. Apar topar olmasına şaşırdım açıkçası, kalkar kalkmaz Instagram ana sayfamda direk GTA 6 fragmanını izlemek bir garip oldu. Vice City'nin meşhur sahilini görmek için sabırsızlanıyorum.

Pek heyecan vermedi, umarım ileride ve gelecek fragmanlarda heyecanımızı güzel bir şekilde beslerler onun dışında karakter detayları, grafikler şahane yani GTA 5'in fragmanı ile karşılaştırılacak olursa aralarında texture ve grafiklerde bayağı bir fark var (bir zahmette olsun zaten)

Son düzenleme:
Farkındaysan oyunu beğenip beğenmene bir şey demedim çünkü o umurumda değil takıldığım senin saçma isteğin GTA bir yaşam simülasyonu bir RPG oyunu ya da simsvari bir oyun değil ve olmayacak o kadar çok istiyorsan git kendinde bir zaman makinesi bul çünkü o istediğin simülasyon burada değil gelecekte belki ama bu oyunda değil ve hiçbir zamanda olmayacak bu yüzden bu oyuna boş çamur atma ben GTA'dan çocukken başlayıp yaşlanmak istiyorum ya da yaşam simülasyonu istiyorum dersen sana başka yerleriyle gülerler. Aynı benim şimdi bu yoruma gülme emojisi atacağım gibi.

Çocukluktan gelen travmalar ile çocukken başlayıp yaşlanmak istemek arasındaki farkı kuramayan bir akla sahipsin.
Uzatmak istemiyorum çünkü ilerlerse birbirimizi kıracağız, işte bu umurumda olur, kalp kırmak sevmediğim bir hareket hele ki sanal bir oyun için.
Tamamdır sen haklısın.

Geri
Yukarı