GTA 6 grafikleri beklediğim gibi değil

4K modlanmış GTA 5 grafiklerine bakın ondan sonra 2025'te çıkacak oyuna bence daha iyi olabilirdi.

2 milyar bütçeyle geliştirilmiş, 12 yıldır beklediğimiz, dünyanın en iyi oyun firması tarafından geliştirilen oyunun grafikleri bu olmamalıydı. RDR 2'den kötü görünüyor. İnsanlar GTA 5'teki gibi plastik gibi. Canlı bir et yığını gibi durmuyor. Modellemeler çok başarısız hatta. Saçlar falan bayağı kötü. Resmen hayal kırıklığı. Rockstar Games umarım daha iyisini yapar yıllardır kafamda oluşturduğum yeni GTA oyunu bu değil. Far Cry 7'nin traileri gibi duruyor bence.

2 milyar bütçeyle geliştirilmiş, 12 yıldır beklediğimiz, dünyanın en iyi oyun firması tarafından geliştirilen oyunun grafikleri bu olmamalıydı. RDR 2'den kötü görünüyor. İnsanlar GTA 5'teki gibi plastik gibi. Canlı bir et yığını gibi durmuyor. Modellemeler çok başarısız hatta. Saçlar falan bayağı kötü. Resmen hayal kırıklığı. Rockstar Games umarım daha iyisini yapar yıllardır kafamda oluşturduğum yeni GTA oyunu bu değil. Far Cry 7'nin traileri gibi duruyor bence.
Harbiden ya sonuna kadar katılıyorum çok dehşet görüntüler bekliyordum benim gibi düşünen biri daha.. Oynamak için can atanları bilemiyorum ikiye ayrılmış durumda

Güneşin yansımasını göz bebeklerine kadar modellemiş adamlar, ben gayet yeterli buldum.
GTA 5 te de öyle pek bir fark göremedim 2013 ün oyunu olmasına rağmen birbirlerine yakınlar 4k modlanmış gta larda girince 6 yi bile sollayabilir

4K modlanmış GTA 5 grafiklerine bakın ondan sonra 2025'te çıkacak oyuna bence daha iyi olabilirdi.

Bunun ilk trailer olduğunu ve final sürümü olmadığının farkındasın değil mi?

Modellemeler Last of Us'dan, Days Gone'dan, RDR 2'den, GoW'dan kötü duruyor kesinlikle. Çevre grafikleri modlanmış GTA 5 gibi. Sence GTA 6 bu mu olmalıydı.
Beklenti çok yüksek oldu. Cyberpunk 2077 içinde böyle idi ha çıktı ha çıkacak derken adamlar oyunu yayınladığı gibi taşlandı. 2025 yılının hangi çeyreğinde çıkacağıda henüz belli değil. Daha iyi geliştirmeler olacağını düşünüyorum. Diğer taraftan bu oyunu oyun konsolları çalıştıracak. Buna göre bir planlama yapılıyor olabilir.

Harbiden ya sonuna kadar katılıyorum çok dehşet görüntüler bekliyordum benim gibi düşünen biri daha. Oynamak için can atanları bilemiyorum ikiye ayrılmış durumda

GTA 5'te de öyle pek bir fark göremedim 2013'ün oyunu olmasına rağmen birbirlerine yakınlar 4K modlanmış GTA'larda girince 6'yi bile sollayabilir

Dostum bilmiyorum insanlar yine hype yapmış ama kesinlikle GTA 6 bu olmamalı. Resmen teknolojide çığır açtıracak diğer oyunların hiçbirine benzemeyecek devasa prodüksiyon kalitesine sahip olmalıydı. 2 milyar bütçe ne demek? GoW, Last of Us 100M bütçeyle yapıldı. İnsanları anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı