GTA 6, GTA Definitive Edition gibi çıkar mı?

95074

Kilopat
Yıllardır GTA 6'dan fragman bekliyoruz ama bir türlü gelmiyor. Acaba GTA 6 beklentilerin aşağısında kalabilir mi? Mesela Definitive Edition berbattı. Tıpkı bunun gibi bir facia yaşar mıyız sizce? Düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır GTA 6'dan fragman bekliyoruz ama bir türlü gelmiyor. Acaba GTA 6 beklentilerin aşağısında kalabilir mi? Mesela Definitive Edition berbattı. Tıpkı bunun gibi bir facia yaşar mıyız sizce? Düşünceleriniz neler?

Bence başarısız olacak aynı hevesi sons of Forest için vermiştik tamamen başarısızdı.

Definitive Edition gibi bir facia yaşanacağını düşünmüyorum. Definitive Edition'ı yapan ekibin pek tecrübesi yoktu zaten. Beklentilerin aşağısında kalma kısmı biraz olası gibi. Herkes çok fazla beklenti içinde.

Yani dostum garantisi yok ama şu an çıkan oyunlar kötü GTA 6 danda iyi bir şey beklemeyin ama güzelde olabilir kötü olacak demiyorum.

GTA 6, performans sorunları dışında nasıl çıkarsa çıksın bir facia yaşatacak gibi durmuyor. Yaklaşık 10 yıllık sürenin ardından yeni projeleri hakkında sağladıkları gizlilik anlaşmalarına bakacak olursak ciddi ciddi oyuna özen gösteriyorlar demek oluyor. Definivite Edition'u ilk etapta Rockstar yapmamıştı o yüzden bu konuda endişelenecek bir şey yok.

Rockstar artık 2013 veya 2018 de ki Rockstar değil. Artık kendi eleştirdikleri şeye döndüler.

Geri
Yukarı