GTA 6 hakkında şüpheleriniz var mı?

Aşırı hypelı bir oyun nedenini bir türlü anlamıyorum. Oldum olası gta serisini bu kadar abartmayı gereksiz buldum. Her ne kadar rockstar olsa bence gereksiz bir hype var.

Hikayenin güzel düşünüyorum. İhanet, dram, aşk ve soygunlar klasik bir GTA tarzı bir hikaye, açıkçası GTA arcade ve eğlence türünde açık dünya bir oyun olduğu için hikayeye önem vermese de olur. Ama online den çok para kazanmasına rağmen Rockstar hikayeyi unutmamış takdir ettim. Zaten fragmanda da gördük yaşayan açık dünyayı çok iyi yapmışlar. Teknik olarak en iyisi olacaktır. Grafikleri de iyileşecek ama zaten çok iyi görünüyor oyun. Eksik bir yanı yok.

Kim ne derse desin bana göre Nico Bellic hikayesi gibi bir şey göremeyceğiz

Merak ettim, herkesin senelerdir beklediği oyun sonuçta, şunu kötü yapabilir veya bence bunu iyi yapamaz gibi dediğiniz noktaları var mı oyunun?

GTA 4 gibi fizikler olsun istiyorum. Arabalarda özellikle. Fragmanda son sahnelerde o arabanın U atışında da sanırım fizikler GTA 5 gibi olacak havası verdi. Ben pek sevmiyorum çocukça fizikler.

Çağ açıp, çağ kapatacak bir oyun olmayacağı aşikar. Açıkçası oyunun fragmanı bile bana oldukça sıkıcı geldi, grafikleri iyileştirilmiş GTA V havasından fazlasını vermiyor. Ana karakterlerin altyapısı ise oldukça boş olacak.

Bir nico bellic ya da trevor Philips özgünlüğü görmeyeceğiz.

Hocam grafikler RDR2'den bile iyi gözüküyor. Zaten 90 saniyelik tanıtım fragmanından gördün de neyine iyileştirilmiş dedin. Zaten gerçekçi bir oyun serisi değil GTA. Ama ona rağmen harika gözüküyor. PC ve PS6 için çok daha iyisini görücez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA 4 gibi fizikler olsun istiyorum. Arabalarda özellikle. Fragmanda son sahnelerde o arabanın U atışında da sanırım fizikler GTA 5 gibi olacak havası verdi. Ben pek sevmiyorum çocukça fizikler.
GTA 4 fiziklerini Rockstar bir daha kullanmaz. O kadar realistik fizikler hem yapması zor hemde satışları olumsuz etkiliyor.

GTA 4 fiziklerini Rockstar bir daha kullanmaz. O kadar realistik fizikler hem yapması zor hem de satışları olumsuz etkiliyor.

Daha iyisini bile yapar. Yukarıda da dediğim gibi GTA gerçekçi bir oyun serisi değil. GTA 4 fizik anlamında çok güzel bende seviyorum ama oyunun eğlence oranını düşürüyor. GTA 5'de o yüzden kullanılmadı.

GTA 4 fiziklerini Rockstar bir daha kullanmaz. O kadar realistik fizikler hem yapması zor hem de satışları olumsuz etkiliyor.

Yapması zor da olsa 10 yıllık geliştirilen bir oyun 2008 yılında GTA 4'e yapan firma isterse bugünün koşullarında çok rahat yapacaktır. GTA 5'in yapay zekası da kötüydü. Örneğin polislere sataştığında silahsızken bile direkt ateş ediyorlar bu olay da GTA4'te çok gerçekçiydi. En azından bu ve buna benzer noktaları yapsalar da okeyim.

Yapması zor da olsa 10 yıllık geliştirilen bir oyun 2008 yılında GTA 4'e yapan firma isterse bugünün koşullarında çok rahat yapacaktır. GTA 5'in yapay zekası da kötüydü. Örneğin polislere sataştığında silahsızken bile direkt ateş ediyorlar bu olay da GTA4'te çok gerçekçiydi. En azından bu ve buna benzer noktaları yapsalar da okeyim.
Yapması zor derken yapılamaz demek değil. Gerçekçi grafikler maliyetlidir, hem gideri arttıran hem geliri azaltan bir şeye neden para harcasınlar ?

Yapay zekası kötü müydü? GTA V? :)

Geri
Yukarı