GTA 4 sıkıcı mı?

Dross

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba modern GTA oyunlarından GTA 3 ve 4 hariç hepsini oynamıştım GTA 4'un metacrit puanıda fazlasıyla yüksekti GTA 4 oynamaya karar verdim. Oyunun hikayesi en başından itibaren güzeldi ama oyunu %35'e geldikten hep aynı şeyleri yapıyormuşum gibi geldi ve sildim. Çünkü hep arabayla bir yere git tak tak tak adam vur gel gibi hissetim bundan dolayı da sıkıldım bu konu hakkında görüşleriniz nedir?

Tüm GTA oyunları böyle. Bence bir kez daha şans ver. Bana göre en iyi GTA oyunu (Hikaye açısından) Gta 4 tür. Hem Gta 4 Hem de EFLC çok güzel.

Ben oynarken hiç böyle hissetmemiştim. Seride karakter gelişimini en iyi işleyen ve hikayesi en etkileyici GTA oyunu "IV" bana göre.

Ben oynarken hiç böyle hissetmemiştim. Seride karakter gelişimini en iyi işleyen ve hikayesi en etkileyici GTA oyunu "IV" bana göre.

Hikaye + Fizik olarak en iyi GTA oyunudur. Belki kullanılan ışık paleti soluk olduğundan hoşlanmadınız.

Benim için hikayesi ve atmosferi en iyi GTA oyunu, hiç sıkılmadım oynmaktan.

Tüm GTA oyunları böyle. Bence bir kez daha şans ver. Bana göre en iyi GTA oyunu (Hikaye açısından) GTA 4 tür. Hem GTA 4 Hem de EFLC çok güzel.

Hocalarım oyunun görev tipleri araba kovalamaca ve Bir mekana gidip adam vurmaktan ibaret gibi geliyor açık dunyada yapacak pek birşeyde yok.

Hocalarım oyunun görev tipleri araba kovalamaca ve Bir mekana gidip adam vurmaktan ibaret gibi geliyor açık dunyada yapacak pek birşeyde yok.
Evet açık dünyası gerçekten boş. Ben de ana ve yan görevler bitince bırakmıştım ama zaten GTA IV'ün sevilme sebebi hikayesi hocam. Açık dünyada vaktinizi boşa harcamayın. Bu oyunun oynanış süresi en fazla 10-15 saattir.

Hikayenin ortasına gelmeden çok iyiydi yarıdan sonra sıkmaya başladı. Ama eğlenceli oyun bir noktadan sonra sıkabiliyor sadece belki sizi sıkmaz.

Bana göre gayet ilgi çekici hikayesi var. O karanlık havasıda gerçekliği yansıtıp oyuna kapılmamızı sağlıyor ama ben karanlık atmosferi pek sevmedim. Grafik modu yaptığımda daha güzel gelmişti.

Geri
Yukarı