GTA 6 için PS5 Pro beklenmeli mi?

Xen20173

Picopat
Daha fazla  
PS5 almayı düşünüyorum ama galiba 2024 sonu gibi PS5 Pro iddiaları var sizce direk çekeyim mi PS5'si yoksa bekleyim mi? PC al diyenler gelmeden PC var GTA6 ve özel oyunlar için düşünüyorum konsolu.

PS5 Pro diye bir şey büyük ihtimalle çıkmaz PS5 için bile oyun çıkartılmıyor direkt PS5 yerine erken tarihte PS6 çıkar.
IGN ve Bloomberg haberini yaptı. Pro çıkacak hocam. Dev kitler de yollanmış zaten haberleri aylardır dolaşıyor X'te.

PS5 almayı düşünüyorum ama galiba 2024 sonu gibi PS5 Pro iddiaları var sizce direk çekeyim mi PS5'si yoksa bekleyim mi? PC al diyenler gelmeden PC var GTA6 ve özel oyunlar için düşünüyorum konsolu.
Yani bütçen olursa çek. Gta 6 için hem iyi grafikte sağlam görüntüler alırsın hem de rtx fenasal olur. Performans açısını bilemiyorum p modu olursa 45 civarı olur gibi. Ps5'te performans ve rt modu olmazsa ps5 pro'da da 60 fps beklemeyin diyordu Digital Foundry'nin uzmanları. Ps5 de üzmez yani ekstra iyi oynayayım derseniz alabilirsiniz pro'yu.

PS5 Pro hâlâ daha söylentiden ibaret. PS5 yeterli düzeyde oynatacaktır zaten. Sabrınız varsa bekleyebilirsiniz o şekilde karşılaştırmasını yapıp karar verirsiniz. Eğer sabrınız yoksa direk PS5 alın. Pro model gerçekten güçlü bir şekilde çıkarsa düz PS5'i satıp alırsınız. PS5 piyasası Türkiye'de gayet iyi, Series X gibi elde patlama durumu yok. İyi bir fiyata erkenden satabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı