GTA 6 için Xbox mı PlayStation mı alınmalı?

Sadece gta oynayacagim diyorsaniz ikisi arasinda cok fark olmayacaktir diye dusunuyorum birbirine benzer deneyimler olur. Ama gta sonrasi da konsolu kullanirim oyun oynarim diyorsaniz bence ps5 alin. Dualsense ve ps5 ozel oyunlari gercekten guzel cunku. Xboxdan da daha iyi oldugunu dusunuyorum sahsen. Sadece dualsense deneyimi bile cok ozel diyorlar. Ps5 diyorum.
Konsol özel oyunlarına fazla merakım yok ama olurda sararsam muhtemelen başından kalkmam. Zaten çoğu konsol özel oyun artık bilgisayar tarafına da geliyor ben o oyunları beklerim sıkıntı yok ama GTA 6 çıkınca direkt o "hype"ı yakalamak istiyorum. Kendim deneyimlemek istiyorum ama bir yandan da zarar etmek istemiyorum. Olurda Pro sürümü çıkarsa konsolun değerini kaybetmesi problem olabilir benim için.

Ben senin yerinde olsam. PS5 Pro beklerim işimi garantiye alırım. 10 yıl kullanırım.
10 yıl çok abartı bir süre değil mi hele de teknolojinin ilerleyiş hızı son bir kaç yılda bu kadar artmışken? (Türkiye'de yaşıyoruz aldığımız konsolu elimizde tutarsak zaten ömür boyu kullanırız o ayrı mevzu 😄 )

Series S'e de gelecek bu oyun, Series S al rahatça oynatacaktır.
Series S almayı tercih etmem saf güç olarak yetersiz bir konsol kanımca. Alırsam Series X alırım.

10 yıl çok abartı bir süre değil mi hele de teknolojinin ilerleyiş hızı son birkaç yılda bu kadar artmışken? (Türkiye'de yaşıyoruz aldığımız konsolu elimizde tutarsak zaten ömür boyu kullanırız o ayrı mevzu 😄 )

Series S almayı tercih etmem saf güç olarak yetersiz bir konsol kanımca. Alırsam Series X alırım.

Teknoloji kısmı da ayrı konu...

PS 5 Pro'yu 10 yıl falan kullanamazsın zaten çünkü generasyonun fişi çekildiğinde Slim, Pro diye ayrım yapmıyorlar isterse çok çok güçlü olsun, standart modele destek kesildiğinde tüm modeller gider.

Geri
Yukarı