GTA 6 ön siparişle alınmalı mı?

Oyunun 150 dolar olacağı yalanına nasıl inanabiliyorsunuz? Ne yaparlarsa yapsınlar fiyat en kötü ihtimalle maksimum 85 dolar olur. Türkiye'ye de 2000-2300TL gibi bir fiyata yansıyacaktır. Tabii ben buna da hiç sıcak bakmıyorum. Şahsen 1500 TL gibi bir fiyat bekliyorum.

Evet 150 dolar çok absürt kaçıyor yurt dışında oyunlar 70 dolar fiyat etiketiyle çıkıyor. Ama bugünden bile oyunlar 1500 bandına çok rahat geldi dolar 28. Seneye bu zamanlar dolar 38-40 olduğunda veya 2025'te gayet doğru ihtimal.

Çünkü ölmediğim sürece bu oyunu her şekilde oynayacağım. Peşin peşin alalım. Zaten zam gelecektir. Baldur's Gate 3'ü 250 TL'ye aldık şimdi kaç TL? Millet o sıralar Baldur's Gate 3 almayın ön sipariş vermeyin gerek yok, belki çıkmayacak tarzı şeyler söylüyor, insanları yanlış yönlendiriyorlardı, sonra tabii pişmanlık.
Olsun. Yine de 10000 vermeyin.

Alacağım Twitch'D e veya YouTube'da içerik olarak ön plana çikartir mi sence beni? Buyuk kitle cekmem lazim

Tabii ki çıkartır ilk oynayanlardan olacaksın ve Türk insanına maalesef oyun da lüks oyun oynama araçları da lüks olduğu için büyük kitle çekersin.

Evet 150 dolar çok absürt kaçıyor yurt dışında oyunlar 70 dolar fiyat etiketiyle çıkıyor. Ama bugünden bile oyunlar 1500 bandına çok rahat geldi dolar 28. Seneye bu zamanlar dolar 38-40 olduğunda veya 2025'te gayet doğru ihtimal.
Ben günümüz için konuşmuştum ancak mantıklı olan dediğiniz gibi evet. Oyunun 2025 sonunda Steam'e geleceğini düşünürsek ve ülke bu şekilde ilerlemeye devam ederse o zaman 4000-5000 TL'den alacağız maalesef.

Geri
Yukarı