GTA 6 minimum hangi ekran kartını isteyecek?

Alay mı ediyorum. Hocam sen bu yazımdan alay edilecek bir şey çıkadıysan benlik sorun yok.

Ben ne diyorum, Önerilene 3000 serisi yazmaz 4000 serisi yazar. çıktığı zamana göre.

@blacktiger5

2018 yılında çıkan en son oyunu olan RDR2 oyununa GTX 1060 istemiş. Önerilen olarak hiç de çok sistem istememiş açıkçası hep diyorsun ya ondan dedim.
şu sözüne dayanarak dedim bunu "Aynı zamanda yapımına başlanıp 2022-2023 yılında çıkan oyunlar bile, genel olarak 3000 ve 6000 istiyor."

6000 nedir hocam :D

Yaaa :D 6000 AMD olarak.
vovvv. tamamen ben yanlış anlamışım kusura bakma hocam amd aklıma bile gelmedi. amd konusunda cahilim ve hiç kullanmadım o yüzden ne segmentlerini ne modellerini hiç bir şeyini bilmiyorum ben nvidia üzerinden hep konuşuyorum adamlar tekel gibi oldular

İyice uçuk yorumlar var nerdeyse 30fps low için 3060 tahmini yapacak gibisiniz. Büyük ihtimal minumum için 2000 ve gtx den en güncel 1.2 kartı ister , gta 5 de bile en düşük ayar ile en yüksek ayar arasında oynama yapmak için bir çok seçenek mevcut, gta serisinin bu kadar popüler olmasının sebeblerinden biri çıktığı yıllarda çoğu cihazda oynanbilmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı