GTA 6 ne zaman çıkacak?

Kaç yıl oldu hala bir GTA 6'yı çıkaramadılar 2021'e ertelediler. Sonra 2022 diye bir haber çıktı. Sonra 2023'e ertelendi diye bir yazı okudum. Bunlar doğru mu? Tam tarihi var mı? Resmi bir bilgi yayınlandı mı? Oynamayı 4 gözle bekliyorum çünkü.
Gerçekten bu soruyu sordun mu. 2023te çıkacak ve istanbulda geçecek. Agalarla ekmek arası bor yiyeceğiz ve oyunun ismi grand borand auto olacak.

Kaç yıl oldu hala bir GTA 6'yı çıkaramadılar 2021'e ertelediler. Sonra 2022 diye bir haber çıktı. Sonra 2023'e ertelendi diye bir yazı okudum. Bunlar doğru mu? Tam tarihi var mı? Resmi bir bilgi yayınlandı mı? Oynamayı 4 gözle bekliyorum çünkü.
Bırak ertelensin. Cyberpunk 2077 gibi olabilir ondan ertelenmesi taraftarıyım.

Aman Cyberbug gibi olmasın ben 3 sene daha beklerim yeter ki güzel hikayeli ve stabil bir oyun olsun. Yapay zekası zaten çok gelişmiş olacak diyorlar acele etmemek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı