GTA 6 ne zaman çıkar?

Adamlar GTA 5'ten hala çok güzel para kazanıyor. Neden yenisini çıkartsın? GTA 5'ten gelen para azalınca yenisini yaparlar tekrardan para kazanırlar. Olay tamamen parayla ilgili.

Sadece para değil GTA 5 ve RDR2'den sonra aşırı bir beklenti var onu karşılamaları için çok zaman gerekiyor ama para da etken tabii ki.

Eğer korsan oynamayı bırakırsak herkes bize TR alt yazı yapabilir. En erken 2023 bence.

Hocam korsan la olacak iş değil o şirket yapmak isterse çok rahat yapar bak CDPR hem Witcher3'e hem de Cyberpunk'a Türkçe alt yazı çıkardı ve ikisi de çok büyük oyunlar. Ayrıca bütçe olarak r* a göre fakir kalıyorlar ona rağmen yaptılar.

GTA V hala deli gibi oynanıyor, ek satın alımlarda yapılıyor. Ekmeğini bolca yediler ve hala yemeye devam ediyorlar. RDR2'nin de yeni çıktığını göz önüne alırsak baya bir zaman olduğunu düşünüyorum.

GTA V hala deli gibi oynanıyor, ek satın alımlarda yapılıyor. Ekmeğini bolca yediler ve hala yemeye devam ediyorlar. RDR2'nin de yeni çıktığını göz önüne alırsak bayağı bir zaman olduğunu düşünüyorum.

Aynen bir de beklentilerde epey yüksek GTA 6 hakkında ama bence 2025'i geçmez.
GTA V hala deli gibi oynanıyor, ek satın alımlarda yapılıyor. Ekmeğini bolca yediler ve hala yemeye devam ediyorlar. RDR2'nin de yeni çıktığını göz önüne alırsak bayağı bir zaman olduğunu düşünüyorum.

Şuana kadar Rockstar Games hiç çıkarmadı bir umut GTA 6'da sürpriz yaparlar az bir ihtimalle ama bence yine GTA TR'yi falan bekliyeceğiz, inşallah güzel ve heyecanlı bir hikaye de tasarlarlar da zaten ben çıktığı gibi almam GTA 6'yı en az bir iki yıl beklerim o zamana kadar yama falan da çıkar yeter ki iyi oyun olsunda.

Bence çıkmaz daha büyük bir projeye geçerler gibi duruyor ya da çıktığında bomba gibi olacak çünkü bir ara Rockstar'ın çalışanlarını çok çalıştırdığı iddası vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı