GTA 6 oyun tarihinin en büyük hayal kırıklığı olabilir mi?

Makaleler
2
Yer
Ankara
Oyun hakkında hiçbir şey bilmiyoruz fakat o kadar fazla söylenti ve beklenti var ki sanki oyun bunları karşılayamayacakmış gibi geliyor bana. Kesinlikle harika bir oyun olur hatta muhtemelen açık dünya konusunda RDR2'ninde üstüne çıkarak liderliğini sürdürür fakat sanki o kadar fazla beklenti varmış ki hiçbirini karşılayamayacakmış gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun hakkında hiçbir şey bilmiyoruz fakat o kadar fazla söylenti ve beklenti var ki sanki oyun bunları karşılayamayacakmış gibi geliyor bana. Kesinlikle harika bir oyun olur hatta muhtemelen açık dünya konusunda RDR2'ninde üstüne çıkarak liderliğini sürdürür fakat sanki o kadar fazla beklenti varmış ki hiçbirini karşılayamayacakmış gibi geliyor.

Bence beklentileri tam olarak karşılayamayacak çünkü Houser'ın ayrılması her şeyi etkiler ama yine de kötü oyun olmaz

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkacak her GTA oyunu için olmadı mı böyle büyük beklentiler? Bence GTA 6 her GTA gibi harika olacak ancak Fakiradam123'ün de söylediği gibi, Houser'ın ayrılması karşımıza çok farklı bir GTA çıkarabilir.

Online kısmı o kadar çok aşırı Just Cause gibi olduki oyununda öyle olmasından korkuyorum. Ciddiyetten uzak gerçekçi olmayan Online kısma ağırlık verilmiş bir oyun olmasından korkuyorum.
Ben Rockstar'ın yerinde olsam GTA SA'yı yeni teknoloji ile komple baştan yapardım çünkü bir baş yapıt.

Her yeni çıkmış GTA'da aynı muhabbet döndü. Adamlar üzerine koya koya ilerlemeye devam etti. Yine aynısının olacağını düşünüyorum. Ancak artık sektör değiştiğinden online kısma daha fazla ağırlık verecekleri net bir durum. GTA'nın olayı arcade zaten, fazla gerçekçilik beklemeyin. GTA IV'te yaptılar da ne oldu, tutmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı