Hayalinizdeki GTA 6

MustafaDemir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522360033
İyi forumlar herkese, GTA 5 çıkalı uzun bir süre geçti. Nasıl bir GTA 6 hayal ediyorsunuz?
Benim beklentilerim: Harita çok daha büyük olmalı, şehir daha büyük olmalı. Hikayesi ağır ve etkileyici olmalı, GTA 4 gibi. Hiçbir GTA oyunu GTA San Andreas kadar özgürlük vermedi bize, kas yapma, kız arkadaş yapma, yemek yemeyince zayıflama ya da fazla yemek yediğimizde kilo alma, şimdilik aklıma gelen bazı detaylardan. Görev sayısı daha fazla, ana senaryo daha uzun olmalı. Red Dead Redemtion 2 60 saat süren bir hikayeye sahip. GTA 6 100 saat süren bir oyun olsa fena mı olurdu? Sizin düşünceleriniz nedir?

Benim düşüncem Rockstar'ın yine güzel bir oyun yapabileceği.dediğin gibi GTA SA gibi güzel bir oyun oynamadım(CS:GO hariç). Ayrıca Rockstar biraz telaşlanıp Driver 3'de yapılan hatayı yapılabilir.
Ama grafik konusuna gelince 2021-2022 grafik teknolojisi olacak.

Oyundaki bütün binalara giriş yapılabilecekmiş.
O zaman binanın bir tarafı ile diğer tarafının kapısını açıp bazukayı değdirmeden geçirmemiz yok mu:) Durduk yere duvarlara bazuka atmaktan daha keyifli bence:)

Ah Grand Theft Auto 4 ah. 😍 GTA 5 gibi olmasın bir zahmet yoksa hayal kırıklığı... Tek karakter yönetilmeli, hikayesi Grand Theft Auto 4 gibi olmalı, araba ekleme desteği ve geliştirici desteği eklenmeli, Liberty City'de geçmeli ve diğer Grand Theft Auto haritaları arasında geçiş olmalı. Silahlar gerçek hayattaki silahlarla aynı hatlara ve tasarımlara sahip olmalı, fizik efekti Grand Theft Auto 4 gibi olmalı veya onun biraz daha geliştirilmiş versiyonu olmalı, aynı şekilde araba hasarları da GTA 5 gibi olmasın Grand Theft Auto 4 gibi olsun veya geliştirilsin, kıyafet tasarlama, görev objelerine giderken harita üzerindeki hud ikonunda durma zorunluluğu olmaması. Sokaktaki istediğimiz insanlarla geniş dialog kurma ve arkadaş olma, çete kurma vs. aklıma gelenler bunlar.

Geri
Yukarı