GTA 6 sistem gereksinimleri tahmini ne olur?

Hocam oyun daha çıkmadan yorum yapmak pek mantıklı değil. Zaten tahminlere göre 2026'da PC'ye gelir oyun. Optimizasyon ve DLSS teknolojisi ile 3000 serisi çok rahat oynatacaktır. 2000 serisi büyük ihtimalle Low-medium ayarlarda oynatır. Söylediğiniz özellikler oyunu açar ama en düşük grafiklerde 30'u geçmez gibi.

Oyunun PC'ye çıkmasına daha çok var, tahmin için erken. Ayrıca PC'ye 10. nesil konsollar ile birlikte daha üstün görsellik sunan bir versiyon ile gelecektir çok da bir umudunuz olmasın.

1660 Super i5 8400'le oynar mıyım oyunu? Kaç FPS alır tahmini?
Sadece tahmin söyleyebiliriz. Ama biraz çıkan videolara vs bakılırsa sızılan videolarda alttaki siyah barda genel olarak 2080 SUPER/3080/3060Ti/4060 gibi kartlar mevcut hatta bazı kısımlarda 1080Ti gibi bir kartla da denediler. Yapım aşamasında 1080Ti'ye de yer veren Rockstar'ın 1660Ti/Super serisine son bir şans vereceğini düşünüyorum ama bu iyi FPS almak demek değil. En azından iyi bir optimizasyon ile 1080p Low'da 30-35, eğer ki RDR2 gibi Nvidia kullanıcıları için de FSR menüsü eklenirse biraz daha kurtarır diye tahmin ediyorum. Oyunun o kartla tamamen ızdıraba döneceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı