GTA 6 tarihin en pahalı oyunu olacak

Steam'in suçu yok bunda zaten suç bizim parada. Adamlar iyi bile davranıyor Türkiye'ye. Güncel kurla satsalar her oyunu kimse oyun falan alamaz. 1000 lira altına hiç oyun bulamazsın.

Biliyorum da sıkıntı şu; örnek gösterdiğim oyunun doları bile pahalı. Fiyatı 199.99 dolar ki bence yüksek. Zaten onun ssini vs attım sizde SteamDB üzerinden kontrol edebilirsiniz. Şu anda indirim olduğundan fiyatı düşük gösteriyor bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam zam yapmadı, fiyat güncellemesi yaptı. Firmalara önerdiği fiyatlandırma hala daha olması gerekenin altında. Hala daha yarı fiyatına alıyorsun oyunları, suç 600~700₺'nin çok olduğunu düşünen sende, Steam'de değil. Oyun fiyatları olması gerekenin çok altında, gayet ucuza bile alıyoruz. Millet orada 60 dolar tam fiyat verirken biz 30 dolara satın alıyoruz ama yine çok diye ağlıyoruz. Zaten Steam fiyat belirlemiyor bile, firmalara öneride bulunuyor uyup uymamak firmaya kalmış.

Türk insanı ölücü maalesef, elindeki parayı en değerli para sanıyor. Elindeki paranın, 600~700₺'nin değeri yok artık. "RDR2 98₺'ye düştü" konusunun altında "daha düşer mi?" yazan gördüm ben, ne yapsınlar sana oyunu bedavaya mı versinler bu kadar ölücü olmayın.

Bunun için yazdığım mesaja bakmadınız sanırım :D direkt beni eleştireceğinize önceki mesajları okusaydınız keşke örnek gösterdiğim oyunun dolar fiyatı bile 199.99 SteamDB'den kontrol edebilirsiniz oyunun adı school bus driver Simulator tabii şu anda indirimi var. Birdaha milleti eleştirmeden önce araştırma yapmanızı öneririm.

Bunun için yazdığım mesaja bakmadınız sanırım :D direkt beni eleştireceğinize önceki mesajları okusaydınız keşke örnek gösterdiğim oyunun dolar fiyatı bile 199.99 SteamDB'den kontrol edebilirsiniz oyunun adı school bus driver Simulator tabii şu anda indirimi var. Birdaha milleti eleştirmeden önce araştırma yapmanızı öneririm.
Güzel kardeşim verdiğin örneğin hiçbir değeri yok, çünkü o tamamen bağımsız ve kimsenin umurunda olmayan bir yapım. Bus Driver Simulator'un kimseye hesap vermek gibi bir zorunluluğu yok ama Rockstar Games'in hesap vereceği çok kişi var, o oyunu bekleyen tonla oyuncu varken Bus Driver Simulator dediğin oyunun bekleyeni bile yok, isteyen alır isteyen almaz. Tamamen opsiyonel yani, ama tonlarca kişinin istediği ve merak ettiği bir oyunu çıkıp da bu fiyattan satışa koyamazsın. O bekleyen kişiler birden nefret kusarlar üzerine. Aynı şey değil yani.

Psikolojik sınır belirledim 2000 bin liraya kadar yolu var sistemi de yükselteceğim sırf GTA 6 kurmak için ayrı SSD falan da ekleyebilirim. Kafada çok hazırım şu merete.

Geri
Yukarı