GTA 6 yine duyurulmadı

• Konuyu başlatan world
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 161
  • Görüntüleme 6B
GTA 6 konuları artık iyice sıkmaya başladı. Kemal Sunal'ın üç kağıtçı filmindeki yağmur duası yapan adam ve onu takip eden köylülere benziyorsunuz ve bu aşırı komik. Çıkacağı varsa çıkar söylentilerle neden kendinizi boş yere heyecanlandırıyorsunuz?

Yanlış anlamayın hocam ama, sizinle aynı düşüncedeyim ama GTA 6 konuları can sıktı diyen bilmem 495465. kişisiniz. size ve bunu diyenlere şunu sormak istiyorum.

Foruma girdiğiniz zaman ''Bu GTA VI konusuna tıklamazsan, ban yersin diye uyarı mı veriliyor size?''

Sadece objektif bakmak lazım.

Yanlış anlamayın hocam ama, sizinle aynı düşüncedeyim ama GTA 6 konuları can sıktı diyen bilmem 495465. kişisiniz. size ve bunu diyenlere şunu sormak istiyorum.

Foruma girdiğiniz zaman ''Bu GTA VI konusuna tıklamazsan, ban yersin diye uyarı mı veriliyor size?''

Sadece objektif bakmak lazım.
Uyarı verilmiyor sadece konuları gezerken aşağılarda görüyorum ve görmekten gına geldiği için yazdım. Her konu bir diğerinin kopyası ve her konuda aynı şeyler konuşuyor baya sıkıcı değil mi?

Uyarı verilmiyor sadece konuları gezerken aşağılarda görüyorum ve görmekten gına geldiği için yazdım. Her konu bir diğerinin kopyası ve her konuda aynı şeyler konuşuyor bayağı sıkıcı değil mi?

Yok doğru diyorsun bende aynı düşüncedeyim. Sıkmaya başladı ama, konuya tıklamak bir seçenek. Mesajları okumak ve yazmak bir seçenek olunca, bunu dile getirip isyan etmek, bana garip geliyor açıkçası ondan dedim.

Konuyu hortlatma zamanı geldi 1 kasımda trailerın çıkacağını düşünüyordum ama artık 1 aralıkta yayınlanacağı kesinleşti.
1 Aralık diye net tarih yok. Aralık ayında paylaşılacak dendi.

Geri
Yukarı