GTA 6'da eklenmesini istediğiniz şeyler nelerdir?

Karakterlere sözlü etkileşime girilebilmeli bence rdr2 de olduğu gibi
Olur. Sızıntılarda banka soyarken Lucia silah tuttuğunda altta seçenekler çıkıyor;
Tehdit et
Soy
tarzı. Olur yani.

Evet sözlü etkilşim var ama rdr2 deki gibi kendimiz yönetemiyoruz bunu rdr de aftgnoize greet var bunu GTA 6 da biraz daha geliştirip ekleseler güzel olur

Merak etmeyin hocam teaserlerden gördügümüz üzere büyük ihtimal olucak 👌
Olursa adults only rating'i alması muhtemel. Cinsel etkileşim olacağını sanmıyorum olsa keşke de... Gta 5'in bir tık üstü olur sanırım.

Alırsa ne olacak peki?
San andreas'ta o yaşanmıştı galiba (hot coffee modu). Tepki geldi ve kaldırdılar. Ha zaten oyuna koydularsa da illaki bir manyak o modu çıkarır gta 6'da da. AO +18 alması demek oyuna erişim yaşının artması ve satışların düşmesi demek. Artı olarak cinsel etkileşimin üst seviyeye ulaşması demek ebeveynlerden, halktan gelecek tepkiyle baş ağrıtır. Rockstar bunu yapacak seviyeye ulaştı mı, artık takmıyor mu bilemem ama bence açık olarak seks sahnesi vermez. Cyberpunk'ın bir tık daha üstünü bekliyorum.

Oyun zaten beklediğimiz gibi olacaktır fakat Türkçe alt yazı beklerim ben şahsen olabilir de olmayabilir de. Optimizasyonu iyi yapacaklardır ama oyun geçte çıksa optimizasyon işine iyice yoğunlaşsınlar. Oyun ayarlarının daha çok özelleştirilebilir olması ve gerçekçi seven insanlar için simülasyon daha hızlı bir oynanış sevenler içinde arcade oyun modu konulabilir. Açıkçası grafikler ve oyunda ki animasyonlar beni tatmin etti. Oyunun gerçekten yaşayan bir açık dünyası var. Hikayenin de GTA V'den daha iyi olacağını düşünüyorum. Bana kalırsa Türkçe alt yazı dışında bir eksiğini görmedim her şeyin en iyisini yapmışlar. Haritası da gayet tatmin edici oyunun hikaye moduna ve Online moduna saçma şeyler eklemedikleri sürece ve oyunun teknik kısmını gittikçe geliştirdikleri sürece en az 15 yıl daha Rockstar'a para kaynağı olacaktır. Türkiye de bile çok satacağına eminim fiyatı 79.00$ olur tahminen ama kesinlikle değer.

Son söylentilere göre 2. fragmanın mayıs ayında çıkması ve görsellik olarak daha tatmin edici olması bekleniyor. 2. karakter olan Jason'u daha çok ele alması ve oyun hakkında diğer yeni özelliklere değinmesi bekleniyor. 2. fragman şarkısının Anita Ward isimli şarkıcının Ring My Bell isimli şarkı olması tahmin ediliyor.

• Karakter yaratma ekranını V'ye göre daha özelleştirilebilir yapmaları.
  • Lisanslı araçlar
  • Creator Mod ile kendi heist senaryomuzu yaratmak
  • 4 Mevsimin olması
  • Chill takılabileceğimiz direk bütün oyuncuların otomatik olarak pasif modda olacağı sessionların olması

Geri
Yukarı