GTA 6'nın sizce desteklemesi gereken teknolojiler nelerdir?

NazeTHR

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
•Ryzen 5 5600X | •AMD Radeon RX 6700 XT Phantom Gaming D 12GB OC | •Crucial Ballistix (2x8)16 GB 3200 MHZ (OC 3600 MHZ) | •MSI B550-A PRO | •MWE 650 80p | • Corsair Spec Delta RGB
Günümüzde oyun performansını ve görsel zenginliği arttıran çözümler var. Sizce GTA 6 hangi çözümleri desteklemeli? Benim kararım RTX, DLSS ve FSR desteklemesi gerektiği yönünde. Sizcede RTX ile GTA Online oynamak güzel olmaz mıydı?

Hepsini destekler de RTX oynamak kötü olur, bir 3080'imiz yok sonuçta.

6700XT sanırım ekran kartın 1080p de RTX açık 60 FPS üzeri götürür gibi sonuçta 3070 ile yarışan bir kart.

Hepsini destekleyecektir. Muhtemelen Unreal Engine 5 grafikleriyle çıkacaktır. Minimum RTX 2060 veya 3060 isteyeceğini düşünüyorum.

İnşallah bizide düşünürlerde RTX bir ekran kartı şart koşmazlar.

Hepsini destekleyecektir. Muhtemelen Unreal Engine 5 grafikleriyle çıkacaktır. Minimum RTX 2060 veya 3060 isteyeceğini düşünüyorum.

En fazla 1070 ister bu yaptığınız yorum oyunun optimizasyonunun çöp olacağını gösterir zira Allah göstermesin.

Günümüzde oyun performansını ve görsel zenginliği arttıran çözümler var. Sizce GTA 6 hangi çözümleri desteklemeli? Benim kararım RTX, DLSS ve FSR desteklemesi gerektiği yönünde. Sizcede RTX ile GTA Online oynamak güzel olmaz mıydı?

DLSS ve Ray Tracing destekler ama FSR yeni bir teknoloji olduğu için pek ihtimal vermiyorum ancak güncellemeler ile.

En fazla 1070 ister bu yaptığınız yorum oyunun optimizasyonunun çöp olacağını gösterir zira Allah göstermesin.
GTX 1070'i yakında çıkacak olan hogwarts legacy istiyor zaten. GTA 6 dediğimiz belki 2024-2025 yılında çıkacak bir oyun. O zamana kadar sistem gereksinimleri daha da artabilir. Günümüzde bile minimum RTX 2060 isteyen oyun var.

Steelrising.jpg

Geri
Yukarı